reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

......Aniołkowe MAmy......

reklama
Tinka bardzo Ci wspolczuje i zapalam swiatelko dla Twojego Aniolke (***)
nisiao moglabys podac mi maila do siostr,tez bardzo chcialabym miec ten pasek.

(***) dla naszych kochanych maluszkow
 
myślę, że nie ma sprawiedliwości, czuję się okropnie, bo tak jak piszecie jedne zabijają a tym które chcą mieć zostają zabrane.Kiedy się dowiedziałam, że mogę stracić moje dziecko chyba pierwszy raz w życiu zbuntowałam się, zaczęłam się z Bogiem kłócić...ale czy mi to coś da, czy zwróci mi synka, tyle duchowych adopcji podjęłam w życiu, tyle dzieciątek uratowałam przed aborcją a mojego dziecka nikt nie mógł uratować...
 
radonie@dominikanie.pl mnie siostry dały ten adres e-mail bo porzedni jaki dostałam to był już powoli nieaktywny...Odpowiedź dostałam bardzo szybko,zaraz tak jakoś lżej będzie jak się odciagne myslami i skupie na modlitwie
 
reklama
dziś mija dwa miesiące od śmierci naszej córeczki Laury,,,,historia moja jak wiele waszych wzorowa ciąża bez jakichkolwiek komplikacja badania ok, usg genetyczne połówkowe ok i kontrolna wizyta w 22 tyg ..... i słowa które słyszę codziennie ...dziecko nie żyje....potem wywołanie porodu i..nigdy jej nie przytuliłam nie usłyszałam jej płaczu ale jedyne co pamiętam to jej maleńkie paluszki u ręki...... tyle bym chciała napisać ale chyba jeszcze nie teraz i mimo że mam dwa małe skarby ( kacperek 2,5 i miłoszek 1,5) to pustka jest ogromna.......
 
Do góry