reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antosia-27 tydzień 1000 gram

No to mamy 10 miechow, 7 korygowanych.
Z waga szalu nie ma. Okolo 6800. Stoimy w miejscu id jakiegos czasu. za to wzrost jest imponujacy;-) Zebow 5.

Ruchowo też szału nie ma. Cwiczymy sie do raczkowania.
Z apetytem troszke lichutko ale coraz wieksze grudki ida, ma ładny trening gryzienia. Od tygodnia sylabizujemy: ta- ta, ba-ba, pa-pa, ja-ja.
 
reklama
Kochana ale postępy są i trzeba się cieszyć, a wagowo, to wczoraj rozmawiałam z kuzynka męża, jej córka ma prawie 8 miesi. (urodzona w terminie) i waży 7300.
Moi panowie wagowo pewnie tak jak Tosia a wzrost, sama nie wiem ile cm mają ale sporo urośli i rozm 74 jest taki akurat na nich.
 
Mamy 11 miesiecy, 7 kilo na wadze i 7 zebow w buzi.

Tosia siedzi. Z siadu przechodzi do raczkow i znow siada. Nie umie inaczej przyjac pozycji do raczkow. Probuje zrobic kilka kroko ale sie rozjezdza.

No i jest przesliczna;-)
 
3 dni temu pisalam ze Tosia przyjmuhe pozycje do raczkow tylko jak ja posadze. A dzis zaczela z lezenia na brzuchu orzechodzic do raczkow a potem siada lub robi ze 2-3 kroki.
 
reklama
Do góry