reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Anty i mleko w piersiach

Kejjt

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
82
Witam. A mianowicie zwracam się do was z taką o to nie typowa sprawa . Jestem 10msc po porodzie nie karmię piersią od pół roku pokarm zanikł całkowicie. A od kilku dni zauważyłam jak na bieliźnie (biustonoszu)zostają mokre plamy zauważyłam również że z piersi wydobywa się mleko. Od ponad pół roku stosuje tabletki antykoncepcyjne jednoskładnikowe slinda okres mam nie regularny przy tych tabletkach dodam że okresu czasem nie ma po 2miesiace tylko nie wielkie plamienie. Które mnie ostatnio zaczęło nie pokoic okres wcześniejszy miałam w styczniu później pojawiło się plamienie 10 lutego które trwało 1,5 dnia . Ostatni okres w marcu 27 lecz do teraz już drugi raz planie. Tego plamienia nie mogę nazwać plemieniem to bardziej domieszką krwi z wydzielina . Testy wychodzą negatywne piersi są nabrzmiałe z których wydobywa się mleko ,również pojawiają się od czasu do czasu kłucia w prawym jajniku . Ostatni raz byłam u ginekologa na koniec lutego i wszystko było wporzadku nie było żadnych nieprawidłowości. Co uważacie co powinnam zrobić w tym kierunku co sądzicie o takich dolegliwościach ?? Już jestem bezsilna proszę dorwdzcie coś
 
reklama
Na tabletkach jednoskładnikowych tak może być z miesiączką. A według ulotki tych konkretnych w efektach ubocznych jest też dyskomfort i wydzielina z piersi.
Zawsze dla pewności możesz zrobić usg piersi
 
Nic. Wszystko jest ok.
Mleko może wyciekać nawet rok po wygaszeniu laktacji, a po slindzid mogą być plamienia zamiaat krwawienia.
 
Do góry