reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antybiotyk u kobiety karmiącej

Mam lekki problem pewnie aktualny zwłaszcza w tej porze roku. Niestety od dwóch dni czuje że łapie mnie choroba konkretnie przeziebienie. Karmie piersią dwumiesieczna córeczke. Jakie leki moge zażywać biorac pod uwage karmienie piersią. Co używałyście ? Co WAM pomogło? Boje się troche o mała żeby ja nie zarazić:szok: Z góry dziekuje za odp. I zycze Wszystkim zdrowia:-):-):-)

 
reklama
Ja właśnie też dochodzę do siebie po przeziębieniu, ale jeśli chodzi o leki to Ci dużo nie pomogę, bo ja brałam tylko paracetamol i piłam herbatę z malinami.Z zapobiegania to wiem że lekarze zalecają nie kaszleć przy dziecku (niewykonalne), do kontaktów z dzieckiem zakładać maseczke na twarz(chol... niewygodne, oddychać się w tym nie da), smarkać w innym pomieszczeniu i od razu myć rece (z tym się zgadzam) :)Niewiele Ci pomogłam...
 
jesli karmisz malo to raczej jej nie zarazisz tylko dzieki karmieniu przekazujesz jej przeciwciala a z lekarstwami to ci nie pomoge musisz isc do lekarza to ci specialnie przepize dla mam karmiacych wiec zycze zdrowka
 
Witaj :)

Ja ostatnio też właśnie byłam przeziębiona. Lekarka mi powiedziała że mogę brać rutinoskorbin ale to własnie jeszcze zanim mocno weźmie przeziębienie. Jak już dość mocno mnie wzięło to mąż w aptece kupił mi (po konsultacji z farmaceutą) leki homeopatyczne: coryzalia na katar oraz oscilococillum :)

pozdrawiam i życzę zdrowia

Sylwia
 
Kochani
ja właśnie wczoraj wróciłam od lekarza niestety boli mnie gardełko próbowałam sie sama leczyc domowymi sposobami ale niestety nie pomogło i rozchorowałam sie na dobre zapalenie gardła:-( otrzymałam antybiotyk o nazwie ospamox i nurofen na goraczkę mała miała temperaturkę zanim zaczęłam zażywać lek przez 2 dni dostała paracetamol w czopku 50mg i już jest ok troszkę kaszle ale pijemy syropek DROSETUX :-) nie przerywałam karmienia mimo że lek przedostaje sie do mleka matki dziecko otrzyma z mlekiem przeciwciała do zwalczenia choroby
POZDRAWIAM
 
Do góry