reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

reklama
Dziewczyny jak mam dalej problem odnoście antykoncepcji.

Jak już kiedyś pisałam biorę tabletki DAYLETTE. Skończyłam brać drugie opakowanie i powinna pojawić się u mnie miesiączka po 28 dniach, ale ani widu ani słychu, a już trzy dni temu powinna być.:-(
I teraz zastanawiam się co mam zrobić. Czy to jest możliwe, że nie dostanę miesiączki? I czy powinnam zacząć brać kolejne opakowanie?
 
Ja dziś byłam na wizycie, wszystko ze mną ok, po wakacjach mam przyjść na cytologię i wzięłam jednak pigułki. Trudno , będę pilnowała żeby nie zapomnieć, ale jakoś tak chyba najbardziej m ufam. Wróciłam do swoich sprawdzonych pigułek (cilest) po których zawsze dobrze się czułam. Wiem że są teraz jakieś nowości- ale miałam wcześniej taki hit i później nie mogłam się wyleczyć z infekcji, więc wróciłam do cilestu i znów było dobrze. Pani doktor mnie uświadomiła, że nie zawsze te nowości są lepsze, ważne że ja dobrze je toleruję. Kusiły mnie jeszcze plastry, ale cena trochę odstrasza. No więc żegnamy się z gumkami :tak:
 
Ja podziele się z wami moim zetknięciem się z tabletkami ANTY to naprawdę były anty:)))
brałam cerazette choć nie karmię a to pigułki jednoskładnikowe bo tylko takie mogę ... mogłam:))))
i na opakowniu było napisane że mogąbyć plamienia i nieregularne krwawienia a ja po nich poprostu przez cały okres brania miałam okrez wytrzymałam 6 tyg i wyrzuciłam je już nigdy w nocy pociłam się dalej się pocę choć nie biorę tak mi się wszystko pokiciało z hormonami najprawdopodobniej miałam uderzenia gorąca wogóle czułam się masakrycznie a o tego przytulać się teżnie mogłam bo ciągle ze mnie leciało TO NAZYWA SIĘ ANTYKONCEPCJA!!!!! nigdy więcej teraz nie bioręjuż tydzień i czekam aż troszkę się hormony uspokują i pewnie jedyną metodę która mi zostanie to wkładka zobaczymy???
 
Gosia szkoda ze nie jestes z nami na bierząco, ostatnio duzo na ten temat pisalam na głównym... W wielkim skrócie pisząc to chyba po prostu moj organizm nie przyjął... Dostalam bardzo dlugi okres, spirala w efekcie sama mi wypadla, a ja bylam na czyszczeniu macicy w szpitalu. Nie chce cie straszyc kochana bo moze u ciebie (mam nadzieje) bedzie wszystko wporządku, ale ja bym sobie nie zalozyla juz. Wszystko to sprawa sprzed ledwie paru dni wiec jak bedziesz miala czas to poczytaj troszkę wstecz...
 
My stosujemy tylko naturalną antyko a że za tydzień mamy rocznicę ślubu pomyślałam o takim wspólnym prezenciku Cyclotest 2 plus Cyclotest 2 Plus - Naturalna Antykoncepcja bez Hormonów - YouTube Czytałam fora, różne opinie i raczej chwalą to cudo. Jeszcze jest Lady Comp i Pearly ale sporo droższe. Nadal karmie i jeszcze nie miałam @ ale w końcu kiedyś dostanę ;-) Słyszałyście może coś o tym cyclotestcie ?
 
kupinosia chyba sobie poczytam na ten temat bo jeszcze o tym nie słyszałam;)

asko jak MIDIANA??? ja jestem mega zadowolona okres dostaję z zegarkiem w ręku;p w niedzielę kończe opakowanie a w środę jest @;p żadnych skutków ubocznych :) a Ty jesteś zadowolona?
 
reklama
Do góry