reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

Kota u mnie przede wszystkim bóle głowy, zero libido i zatrzymanie wody w organizmie..ale to było wtedy gorące lato, także może te upały spowodowały zatrzymywanie się wody???...Mnie generalnie nigdy tabletki antykoncepcyjne nie służyły, wiec dlatego ja bardzo bym chciał spirale miedzianą, nie hormonalną, żadnych hormonów.
 
reklama
Ja dostałam pigułki cerazette. póki co planuje je brać przez 3 m-ce, a póżniej przestaję karmic piersia i już bede miała więcej możliwosci antykoncepcji. Mam nadzieje ze mi podpasują i nie utyję.. :no:
 
Klariss, nie brzmi to zbyt optymistycznie. Mam nadzieję, że gin dobierze dla Ciebie idealną metode anty.
ja jeszcze nie otwarłam pigułek, muszę się namyślić, o której godzinie będe w stanie codziennie je brać, ciężko się zorganizować od kiedy maluszek jest po tej stronie brzuszka.
 
Wczoraj wzięłam pierwszy raz pigułkę, a w nocy, dosłownie polała się ze mnie krew..:baffled: Byłam w małym szoku, bo akurat karmiłam młodego.. Mój M. od razu wyskoczył po ulotkę, w której było napisane że mogą wystąpić nieregularne krwawienia. Wiec juz spałam spokojnie ale zdziwiłam się że już tak szybko organizm zareagował bo tabletke wziełam o 19. Zobaczymy jak będzie dalej, bo dziś już nie plamię.
 
Firanka Mirene?
tez sie zastanawiam ale boje sie ciąży pozamacicznej :( ponieważ miałam i podobno przy mirenie jest prawdopodobieństwo
 
NIKUSS czytałaś ulotkę, jednym ze skutków ubocznych tych tabletek są krwawienia, więc to pewnie nie miesiączka, tylko skutek uboczny
 
Asia no właśnie chcę Mirenę,bo zwykła miedziana wydłuża miesiączkę...a ja jestem anemikiem i włóczę się do hematologa i co tylko...i w dodatku mam bardzo obfite i 8 dniowe @ więc jakby mi się wydłużyły jeszcze to masakra,a tak to @ się skraca mniej więcej do 2 dni,a u niektórych zanika w ogóle,nikt z moich znajomych kto ma wkładki nie zaszedł w ciążę ani zwykłą,ani pozamaciczną...
 
reklama
Ja już tydzień biorę pigułki i 2 razy miałam lekkie krwawienie, ale nie cały dzień tylko po prostu raz pociekło i tyle.. :baffled: Jakieś dziwne to wszystko ale może jak się organizm przyzwyczai to będzie ok. Z resztą będę je brała tylko 3 miesiące więc jkoś wytrzymam. Innych skutków ubocznych brak.
 
Do góry