reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja

reklama
No cóż moja Amelia gąsienica-córuś najpierw po grypie nie miała na cyca ochoty ale jakoś kilka minut rano coś ciągnąć zaczeła no i teraz ząbkowanie i znów nie miała na cycka ochoty .Cóż nie będę z dzieckiem walczyć.Poszłam do ginki po zmianę tabsów cerazette mi odpowiadały ale nie ich cena:no:prawie 40 zł za opakowanie wróciłam do moich wypróbowanych przez 17 lat Rigevidon za 3 opakowania zapłaciłam 17 zł to dla mnie spora oszczędność:tak: no i od jutra zaczynam je łykać i niestety definitywny koniec cycowania nastąpił:-(nie z mojego lecz dziecka wyboru:tak:
 
Powiem szczerze ze u nas najlepsza antykoncepcja to karmienie piersia bylo- odkad przestalam i hormony sie ustawily stal sie jakis cud bo jest nareszcie cudownie- oby juz tak zostalo
 
Andav no u nas przy chłopakach też było ZERO @ ,a teraz @ po 6 tygodniach po porodzie mimo karmienia widać mój organizm stwierdził ,że ze względu na tykający coraz szybciej zegar musi się spieszyć no niestety ja jednak z jego popędzania mnie do natychmiastowej prokreacji musiałam zrezygnować;-):eek:
 
Dziewczyny wybaczcie, ze zakladam nowy watek ale posiadajace moglyby nie zajrzec do Antykoncepcji.

Mam spirale od 6 dni (Mirene) i od tej pory ciagle boli mnie brzuch mocno jak na @ i ciagle plamie. Czytam, ze mozna plamic nawet 6 miesiecy i troche sie zalamalam bo lato przeciez idzie..
Dziewczyny plamilyscie? Jak wygladala pierwsza @?
 
Ja mam spiralę od 9 miesiescy i w pierwszym miesiacu miałam tak jak ty ,potem nadszedł @ który trwal z tydzień może wiecej i to maX obfity...ktory konczyl sie tez z tydzień...potem z kazdym miesacem też tak mialam ale troche mniej i mniej az chyba sie unormowało choć dalej mam obfitszy niż kiedys tzn mialam 3 dni a teraz do tygodnia mam ale zadnych plamien bóli nic ...wydaje mi się,że ciało musi sie przywyczaic...
 
przeważnie wszystko moje znajome które mają spirale własnie maja @ dośc długo ....to znaczy z wszystkim rozpoczeciem obfitszym i koncowym plamieniem jest tydzień
 
reklama
Ja mam spirale bez hormonow, zwykla. Miesiączki sa takie, ze mam podpaske i tampona i latam co pol godziny do kibelak sprawdzac... Masakra. Za to sa 100% bezbolesne. Zaczynaja sie i konczą 2-3 dniowym plamieniem. Tak ponoc ma byc, mam nie panikowac.

Nie wiem jak Mirena - bo to w sumie tez hormony. Ale plamienia wynikaja z rtego, ze spirala jest w szyjce i podraznia - a to chyba nawet Mirena robi....
 
Do góry