reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Witam wszystkich dostałam do testowania dove Powder Soft roll on jestem bardzo zadowolona wpełni spelnił moje oczekiwania i do tego delikatny zapach naprawdę bardzo skuteczny i gorąco polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam. Testuję antyperspirant Dove i stwierdzam, że jest naprawdę skuteczny. Jak go dostałam i powąchałam to stwierdziłam, że pachnie jak chusteczki dla niemowląt, ale jest bardzo ładny. Polecam.
 
Testuję dove dezodorant :p jest wspaniały zapewnia mi ochronę przez cały dzień :p zapach mmm wspaniały :p idealnie do mnie pasuje :p jestem mile zaskoczona :p zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiednio mocnego dla siebie dezodorantu. Dove sprawuje się idealnie jestem pewna siebie przez cały dzień. Nie pozostawia plam ani zacieków.
 
:-) Testowałam antyperspirant Dove w spray'u. Muszę przyznać, że owy produkt jest wytrzymały. Niestety mam problem z nadmierną potliwością i w sytuacjach kiedy się spieszę lub stresuję, żaden antyperspirant sobie z tym nie radzi, nawet Dove. Jednak przy stosowaniu Dove Powder Soft mój problem nie był aż tak dokuczliwy:) moja skóra była wilgotna, ale Dove niwelował nieprzyjemny zapach. Wiem jedno, z pewnością polecę Dove Powder Soft moim znajomym. :-D
 
Idelany jako kosmetyk nie tylko pod względem zapachu ale i świeżości, duży plus za to że nie mam uczucia klejących się pach. Idealny do kosmetyczki, od dziś mój numer jeden
 
Testowałam dezodorant w kulce. Zapach niezły, taki zapach kojarzy się ze i delikatnością, świeżością. Jest skuteczny, ma ciekawe opakowanie.
 
W ostatnim czasie testowałam dezodorant Dove powder soft w sztyfcie. Muszę szczerze przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jego posiadania! Jest bardzo delikatny dla skóry, łagodzi podrażnienia po depilacji, a przede wszystkim zapach jest przyjemny i łagodny oraz długotrwały :) na pewno będę po niego sięgać na sklepowych półkach. Super produkt :)
 
Miałam okazję przetestować dezodorant w sztyfcie Dove i się nie zawiodłam. Oprócz tego, że spodobał mi się delikatny, pudrowy zapach produktu to jeszcze idealnie chronił moje pachy przed nieprzyjemnym zapachem. Polecam w 100%.
 
Ja miałam możliwość przetestowania Dove Powder Soft w roll onie. Jestem zachwycona!!! Jest delikatny, o pięknym pudrowym zapachu który kojarzy się z małym dzieckiem :) a że przy okazji jestem akurat w ciąży to zakochałam sie bez pamięci już w samym zapachu.
Antyperspirant poza zapachem świetnie chroni ubrania przed białymi plamami i działa nawet 48h! a przy tym ciągle pięknie pachnie. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim cudeńkiem. Zostanę mu wierna już na zawsze chyba. Produkt jak najbardziej godny polecenia!!!!!
 
reklama
W sztydciw heat rewelacyjny..nie czuje wilgotnyxh paxh a zapach delikatny swiezy...dzieci po wykapani maja tak paxhmaca skore..dla mnie jest mega i radosc sie pojawia
 
Do góry