reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Miałam okazję przetestować Dove spray. Pierwsze co mnie w nim urzekło to zapach, delikatny ale długo utrzymujący się. Dezodorant nie powoduje żadnych podrażnień i zapewnia ochronę przez cały dzień. Bardzo go polubiłam!
 
reklama
Nowy Dove ma przepiękny zapach, który bardzo długo się utrzymuje. Dodatkowo chroni przed potem, więc jest on idealnym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet. Z pewnością zakupię kolejne dezodoranty. Polecam każdemu ;)
 
Dostałam do testowania dezodorant w roll'u. Więc, będę obiektywna. Dezodorant jest wydajny, ma delikatny zapach. Dla mnie najważniejszym było to, aby nie zostawiał plam na czarnych ubraniach i powodował podrażnień na delikatnej skórze. Dezodorant Dove spełnił wszystkie wymagania. Polecam!
 
Jestem młodą aktywną mamą testowałam DOVE POWDER SOFT w formie kulki i naprawdę zapewnia 48-godzinną ochronę przed potem i przykrym zapachem, czułam się świeżo i konfortowo bez przykrych plam potu i zapachu. Zapach jest bardzo kobiecy i delikatny .Jestem nim bardzo miło zaskoczona . POLECAM :D
 
Miałam okazję przetestować Dove Powder Soft w kulce. Antyperspirant spełnił moje wymagania tzn nie pozostawia białych śladów na ubraniach, dość dobrze chroni przed potem, zapach ma delikatny i pydrowy ale mi się taki podoba. Ogólnie antyperspirant oceniam na 4+ a taka ocena u mnie oznacza ze dezodorant jest bardzo dobry, ponieważ mało które dezodoranty chronią mnie przez tyle czasu przed potem.
 
Testowałam dezodorant Dove w stick'u. Do tej pory używałam tylko dezodorantów w kulce – tych w spray’u nie lubię, a bałam się że dezodoranty w stick'u będą lepić się pod pachami i brudzić ubrania. Pomyliłam się. Dezodorant Dove, co prawda zostawia na skórze kremową warstwę, która nie wchłania się, ale nie brudzi ona ubrań i sprawia ze skóra nie jest przesuszona i podrażniona. Co do zapachu, to nie do końca przypadł mi do gustu – wolałabym jakiś świeży, egzotyczny. Jednak jest bardzo delikatny i po kilkunastu minutach nie czuję go, można też do niego przyzwyczaić się. Dezodorant zabezpiecza mnie przed poceniem się od rana do wieczora. Nie jest to 48 godzin jak obiecuje producent, ale przecież wieczorem przed spaniem kapiemy się i zmywamy warstwę produktu. Właściwie producent nie powinien obiecywać takich rzeczy, to niedorzeczne, nie będziemy testować tego dezodorantu na pustyni, gdzie nie mamy możliwości umycia się, ani posmarowania nim jeszcze raz ;) Opakowanie produkty jest bardzo wygodne i ładne, odcień różu kobiecy, uroczy.
 
Witam:-) Otrzymałam Dove Powder Soft w sztyfcie i jestem zadowolona:-) Skóra nie jest podrażniona, dezodorant zapewnia skuteczną ochroną przez cały dzień i ma przyjemny, delikatny zapach:-) Polecam:-)
 
Jest świetny , nie używam niczego innego . Jego delikatny zapach jest świetny i delikatny . Polecam !
Daję 48 godzinną ochronę .
 
reklama
Do góry