reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Przetestowałam produkt i jak dla mnie jest idealny ;) delikatny zapach dzięki niemu zawsze czuję się świeżo i przyjemnie ;)
 
reklama
Wersja dezodorantu idealnie się sprawdza podczas wzmożonego wysiłku. Nie zostawia śladów na ubraniach nawet tych czarnych i białych. Nie wysusza skóry. Mgiełka świeżości otacza mnie przez wiele godzin. Bardzo cenię w nim sobie, to że ma cudowny delikatny zapach. Jeśli chodzi opakowanie to jest ono bardzo poręczne, pasuje do kobiecej torebki :p Polecam
 
testowałam antyperspirant Dove spray i jestem bardzo zadowolona.Spray zapewnia ochronę przed poceniem i ma przyjemny ,delikatny zapach.Polecam w 100%
 
Testowałam dezodorant i musze przyznać, że. Zrobił na mnie duże wrażenie.
ŁADNY zapach, design dezodorantu bardzo ciekawy, w moim ulubionym kolorze a co najważniejsze skutecznie chroni przed potem. 100% skuteczności.
Polecam każdemu.
 
Miałam przyjemność testować antyperspirant w sztyfcie. I jestem bardzo zadowolona: jest 100% skuteczny, chroni przed poceniem się i to na długie godziny.A przy tym nie brudzi ubrań. Nie podrażnia, jest delikatny, a przy tym delikatnie, subtelnie pachnie. Opakowanie jest bardzo praktyczne. Saje komfort na cały dzień.
 
Przetestowalam w sztyfcie i uwazam ze najlepszy..ze wzgledu ze uczucie jak by mi ktos zapudrowal dane miejsca uczucie komfortu na 100%brak plam mokrych..i dotego yen delikatny pudrowy zapacj
 
Jestem wdzięczna za możliwość przetestowania dezodorantu Dove Powder Soft w kulce :) Dezodorant zapewnia poczucie świeżości i optymalnie chroni przed poceniem, zapewniając komfort. Jest delikatny i przyjazny dla skóry pod pachami. Jeżeli chodzi o jego zapach to jest on pudrowy, nieco słodkawy aczkolwiek nie przytłaczający. Reasumując uważam, że dezodorant Dove Powder Soft jest dobrym produktem, jedyna uwaga z mojej strony to taka, że patrząc na jego sklepową cenę to nieco przewyższa ona ceny dezodorantów podobnych jakościowo, dlatego cenowo mógłby być troszeczkę tańszy. Ogólnie rzecz biorąc dezodorant Dove Powder Soft jest produktem jak najbardziej godnym polecenia :)
 
Testowałam antyperspirant Dove w sprayu. Zapach świetny bardzo przypadł mi do gustu. Kojarzy mi się z zapachem dziecka :) Długo chroni przed zapachem potu . Gorąco polecam :)
 
Mam przyjemność testować Anti-Perspirant Dove roll. Jestem bardzo zadowolona. Zapach jest po prostu cudowny, długo można się nim cieszyć. Sam perspirant jest bardzo łagodny dla delikatnej skóry, nie powoduje podrażnień. Skutecznie chroni nas przed przykrymi skutkami pocenia się. Daje poczucie komfortu.
 
reklama
Miałam przyjemność wytestować Antyperspirant, jest naprawde supper delikatny w użyciu, zapach delikatny przez cały dzień swieżość i suche pachy i nie brudzi ubrań, jest naprawde supper jestem zadowolona:)
 
Do góry