reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Jestem zadowolona z testowanego antyperspirantu. Przyjemny zapach zwalcza idealnie przepocone miejsca i zostawia przyjemny zapach od rana do wieczora. Nie zostawia śladów na ubraniach, dobrze się nakłada, łatwy w użyciu. Opakowanie kobiece, przyciąga wzrok. Godnie polecam !
 
reklama
Przetasowałem Dove Powder Soft w spray'u. W moim odczuciu dostrzegam w nim następujące plusy a mianowicie pierwszym jest zapach, delikatny - taki pudrowy, który co ważne nie miesza się z wonią perfum, drugim plusik jest delikatny i łagodny dla skóry, nie wysusza jej i nie podrażnia. Śmiało można go stosować nawet zaraz po depilacji, nie powodując zaczerwienienia, pieczenia czy podrażnień .Świetna ochrona przed poceniem przez cały dzień. Pod koniec nawet bardzo intensywnego dnia dalej czuję przyjemny zapach. Wchłania się bardzo dobrze w skórę i ochrania j Co ważne nie pozostawia ona śladów i plam na ubraniach, czy to białych, kolorowych czy czarnych. Szczerze polecam :)
 
wiolka1289

Wersja dezodorantu idealnie się sprawdza podczas wzmożonego wysiłku. Nie zostawia śladów na ubraniach nawet tych czarnych i białych. Nie wysusza skóry. Mgiełka świeżości otacza mnie przez wiele godzin. Bardzo cenię w nim sobie, to że ma cudowny delikatny zapach. Jeśli chodzi opakowanie to jest ono bardzo poręczne, pasuje do kobiecej torebki :p Polecam
 
Wersja dezodorantu idealnie się sprawdza podczas wzmożonego wysiłku. Nie zostawia śladów na ubraniach nawet tych czarnych i białych. Nie wysusza skóry. Mgiełka świeżości otacza mnie przez wiele godzin. Bardzo cenię w nim sobie, to że ma cudowny delikatny zapach. Jeśli chodzi opakowanie to jest ono bardzo poręczne, pasuje do kobiecej torebki Emotikon tongue Polecam
wiolka1289
 
Testowałam Dove Power Soft w sztyfcie. Opakowanie biało- różowe jest delikatne i kobiece. Po aplikacji szybko wysycha, nie klei się na skórze. Zapach jest bardzo kobiecy i przyjemny - nie przytłacza i nie jest zbyt intensywny. Skóra jest delikatna i nie podrażniona.Po użyciu Dove długo utrzymuje swe właściwości i jego zapach czuć nawet po kilku godzinach. Ogólne wrażenie bardzo dobre.
 
Dostałam do testów Dove w stick'u. Ma przyjemny pudrowy zapach kojarzący się z kosmetykami dla dzieci. Nie podrażnia skóry i jest delikatny. Skutecznie chroni przed poceniem i nieprzyjemnymi zapachami. Dodatkowo nie brudzi ubrań. To mój must have :) a jego zapach budzi przyjemne wspomnienia
 
Mam okazję przetestować antyperspirant Dove w sztyfcie,bo tylko takie u mnie się sprawdzają.I jestem i z Dove zadowolona.
Bardzo spodobała mi się delikatność sztyftu,różni się od innych antyperspirantów.Podoba mi się zapach-jest bardzo delikatny.
Dove nie spowodował u mnie żadnych podrażnień czy uczulenia.Minus jest taki że brudzi ubrania.
 
Dostalam Dove w kulce i jestem pod wrazeniem.Jako mama mam ciagle zajecie i jestem w ruchu nie ukrywam ze jest to powod by ciagle byc zgrzanym i spoconym jednak po wyprobowaniu Dove odczulam ze nie poce sie tak czesto ,moja skora jest sucha ,przyjemnie pachnie i rzeczywiscie przez bardzo dlugo czas.Polecam aktywnym mamom :)
 
Dezodorant jest bardzo wydajny i pieknie pachnie! Zapewnia dobra ochronę, polecam go wszystkim w około, ponieważ jest naprawdę super. Zapach jednak jest zniewalający
 
reklama
Posiadam antyperspirant w sztyfcie i muszę przyznać, że to jeden z lepszych antyperspirantów, jaki stosowałam. Uwielbiam go nie tylko za cudowny, delikatny zapach, ale również (głównie) za skuteczność. Przez cały dzień zapewnia skuteczną ochronę przed poceniem i mam wrażenie, że dodatkowo pielęgnuje skórę pod pachami, o której niestety często się zapomina, a przecież i ona potrzebuje nawilżenia. Jak dla mnie świetny produkt i z pewnością zagości u mnie na długo! :-)
 
Do góry