reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antyperspirant Dove Powder Soft

Testuję Dove Powder Soft w stick-u. Jestem bardzo zadowolona z jego działania - delikatny dla skóry, pięknie pachnie i skutecznie chroni przed poceniem. Dodatkowo ma bardzo estetyczne, pastelowe opakowanie.
 
reklama
Używałam Dove Powder Soft w kulce. Taką formułę zawsze stosuje i tu również była słusznym wyborem.
Jeśli chodzi o zapach antyperspirantu to po odkręceniu zakrętki jest dość mocno wyczuwalny, ale po użyciu ten niepotrzebny efekt mija i jest ok.
Przejdźmy do zabezpieczenia przed poceniem się. W normalnym codziennym użytkowaniu sprawdza się. Nie pojawia się też żaden przykry zapach. Dodatkowo skóra pod pachami jest dobre nawilżona. Jestem zadowolona z tego kosmetyku Dove.
 
Byłam w gronie szczęśliwców, którym dane było przetestować nowy zapach od Dove, Powder Soft. Miałam obawy, że ten dezodorant (dostałam dezodorant w sprayu) będzie pozostawiał białe ślady na moich ubraniach, ze względu na ten powder w nazwie :D ale ku mojemu zdziwieniu nie zostawia! Jest cudowny, piękny, delikatny zapach i idealna ochrona przed nadmiernym poceniem. Gorąco polecam każdemu! :)
 
Witam. Ja również otrzymałam przesyłkę. Z dove powder soft. Jestem bardzo zadowolona,jest delikatny dla skóry i ma piękny zapach.
 
Do testów otrzymałam Dove power soft w kulce. Jestem bardzo zadowolona zarówno z delikatnego pudrowego zapachy jak i z konsystencji. Na całe szczęście kulka nie przecieka tak jak ma to miejsce w innych tego typu deo. Jest łagodny i mogę się nim smarować nawet po depilacji pach - nie podrażnia. Nie pozostawia śladu na ubraniach. Pozytywnie mnie zaskoczył. Już kilka razy miałam okazję przetestować go w warunkach wzmożonego wysiłku fizycznego - podczas zajęć z Zumby i sprawdził się doskonale. Mimo tego, że organizm się pocił, to był wyczuwalny tylko zapach dezodorantu:) Utrzymuje świeżość przez cały dzień - może i do 48h, ale tego już nie sprawdzałam, bo wolę się umyć;) i następnego dnia zaaplikować od nowa :D
Zostanie ze mną na dłużej:)
 
Otrzymałam do testowania antyperspirant Dove Powder Soft w sztyfcie . Jestem z niego bardzo zadowolona , ma delikatny zapach , nie powoduje podrażnień . Jak dla mnie idealny. Serdecznie polecam
 
Ucieszyłam się bardzo z możliwości przetestowania nowego Dove, gdyż ciągle poszukuję antyperspirantu idealnego. Przypadł mi spray. Co mogę napisać na pewno - dobrze chroni przez potem, spokojnie dał radę cały dzień. Niestety jak dla mnie zapach jest zbyt intensywny i duszący, lubię antyperspiranty o neutralnym zapachu, nie gryzace się z perfumami. Tu jest problem. Poza tym wytrąca się z niego coś jakby talk, który bardzo brudzi ubrania po pachami. Mimo najlepszych chęci w ogólnym rozrachunku jestem niestety na nie :(
 
Dove Powder Soft

Dziękuję za otrzymany produkt do testowania :):happy:

Zapach: Ładny, nie boli mnie od niego głowa. Przyjemny, daje uczucie świeżości. Sądzę, że gdybym miała maleńkie dziecko i karmiłabym je piersią, również bym go używała, nie jest natrętny, ale przyjemny.
Działanie: Bez zarzutu. Nie zauwazyłam tego, że brudzi czarne ubrania czy pozostawia żółte ślady na ubraniach. Jednym słowem, jestem zadowolona.
Opakowanie: Poręczne, idealne. Kulka pozwala na taką aplikację jakiej potrzebujemy. Nie zacina się.

Podsumowanie: Kiedy skończę opakowanie, na pewno kupię sama :)

5/5
 
reklama
Jestem bardzo zadowolona z antyperspirantu Dove, testuję wersję w kulce :) Piękny zapach, który długo się utrzymuje, dobrze chroni przed potem, nie brudzi ubrań. Same plusy! Bardzo polecam :)
 
Do góry