reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Apteczka Młodej Mamy:)

reklama
oj dziewczyny
ja mieszkam na wsi i mam mleczko od krówki i od kuzki kurki kaczki

i wiecie co? wcale wam mieszczuchom nie zazdroszczę nie mówie ze jem wszystko z podwórka tak sie nie da
 
dobry watek heheh :))
ale powiem wam ze ja jadlam autentycznie saladke z kwiatow!! mam znajomych w belgii ktorzy mnie czestowali. nie byly to dla mnie cudowne doznania. nie pamietam jakie to kwiaty...a jesli chodzi trawe to na pewno nie wyparzana woda. moze raczej palona ?? ale czy to wzmacnajace ?? hmm trudno powiedziec...
 
Ewa_79 Poprostu straj sie jak najmniej dawac maluszkowi smoczka.moze sie zdazyc tak ze po porodzie dziecko caly czas bedzie chcialo ssac piers ale nie je to niepodawaj mu smoczka wiem ze to uciazliwe poniewaz moja corka tak robila ale da sie to przetrwac :-);-)
 
A oto mój laktatorek, którego używałam przy pierwszym dziecku i teraz przygotowałam dla drugiego malca.Jest ręczny i łatwy w użyciu. Po przyłożeniu do sutkaWyciągamy lekko wajchę , wyciągamy i tworzy sie małe podciśnienie i mleko samo leci prosto do buteleczki [bez pompowania jak to ujmujecie] , potem już tylko buteleczke odkręcic i mleczko albo podać maluchowi [ w zestawie jest od razu smoczek do karmienia] lub zamrozić . A cena jest bajer 26 złotych teraz - sprawdzałam :) POLECAM !!!
dsc02547bx0.jpg


:tak:
 
reklama
KiniaM no super że Tobie sie taki laktator sprawdził.
Moja siostra naprawde miała broblemy z laktatorem ręcznym, bo mleko leciało jej dosłownie kropelkami co któreś tam naciśnięcie pąpki, także jej ręka odpadała od pompowania. Potem kupiła elektroniczny i dzięki niemu jakos to było, (mimo iż zciągnięcie choćby połowy butelki trwało strasznie długo) to przynajmniej ręka nie bolała.
Także mysle że nie każdej z nas taki laktator by sie sprawdził, bo nie każdej z nas pewnie pokarm będzie leciał strumieniami;-)
 

Podobne tematy

Do góry