reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cholestaza to nie swędzenie brzuszka, tylko okolice nadgarstków i okolice między stopami i łydkami, czasami przenosi się też na uszy itp... Nie wiem, ja badań nie miałam, ale jak biorę te tabletki na watrobe to naprawdę swędzenie jest łagodniejsze, więc coś musi w tym być, a drapałam się do tego stopnia, że w jednym miejscu na nodze mam wydrapaną skórę....:baffled:
 
No to dobrze, ze juz ma to Ewelcia za sobą!! GRATULACJE!!!:-D Dziewczyny, która następna?:cool2:
 
Rano normalnie pierwsze co to laptopa włączyłam! nawet mój mąż pamiętał o Ewelci i się dopytywał!!:-D

GRATULACJE KOCHANA!!! Dzielna kobieta z Ciebie:-)
 
Ostatnia edycja:
Chyba wszystkie byliśmy myslami z Ewelcią niesamowite jak forum może działać :-D
OGROMNE GRATULACJE EWELCIA WRACAJ DO ZDROWIA SZYBCIUTKO
 
dzięki Mirka za odpowiedź.
To ja najwyraźniej jestem uczulona na coś bo na brzuchu mam swędzące krostki- chyba musze kremy na rozstepy odstawić, zobaczymy czy podziała:-(
 
no to trzecia marcówka rozpakowana

EWELCIA GRATULACJE :tak::tak::tak::-):-):-):-)

dzieci_198.gif

 
ewelcia! gratulacje!!! całe forum zyło twoim porodem! dobrze ze juz po...odpoczywaj i ciesz sie maluszkiem!
 
GRATULACJE dla Mam i ich Maleństw!!!
Rzadko piszę na forum, ale lubię poczytać co u kobiet w podobnym stanie :-). Trochę zaczynam się denerwować, że to już tak blisko (termin mam na 14 marca, ale lekarz daje mi do dwóch tygodni).
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry