reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry - AZS

a próboawałaś nawilżać córkę dodatkowo "od środka"? no i ja zaobserwowałam ze moi chłopcy mają lepsza skóre jak duuuuuuuuuuuużo piją wody
 
reklama
Możesz też spróbować wejść na taką stronkę o maluchach z azs: Centrum Zdrowia Skóry Dziecka Jakiś czas temu dziewczyna na którymś z forów polecała tą stronę i z ciekawości zajrzałam. Można tam wyszperać całe mnóstwo porad i ciekawostek o azs.
 
Elwirka a po maści z witaminą jest skóra lepsza? no i jakie leki doustne?

maketta jak pisałam wyżej każdemu pomaga coś innemu ogólnie jest to dobry produkt ale Nam niestety niepomógł :no: ale wiem że dużo ludziom służy jak wszystko jednemu to innemu tamto trudno cos doradzić :-(
 
reklama
marketta, czasem cena kosmetyków wbija w ziemię i niestety nie zawsze niesie ze sobą dobrą jakość, ale tu nie masz się czego obawiać. Ponoć to jedne z najmniej alergizujących i najskuteczniejszych emolentów na rynku. Przynajmniej ja jestem z nich zadowolona na maxa!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry