reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atopowe zapalenie skóry w ciąży

Karolina133

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
90
Macie jakieś sprawdzone sposoby na AZS? Tak żeby było bezpiecznie w ciąży, nie chce stosować tych silniejszych maści wolałabym coś delikatniejszego. Stosowałam już kilka poleconych przez dermatologa, ale niestety po jednej (calmaoherol) pogorszyło się okropnie. Mam jeszcze cera ve nawet spoko ale teraz gdy stan skóry na przedramieniu się pogorszył niestety nie pomaga. Albo jakieś domowe sposoby? Doradzcie? Czy znów się udać do dermatologa
 
reklama
Macie jakieś sprawdzone sposoby na AZS? Tak żeby było bezpiecznie w ciąży, nie chce stosować tych silniejszych maści wolałabym coś delikatniejszego. Stosowałam już kilka poleconych przez dermatologa, ale niestety po jednej (calmaoherol) pogorszyło się okropnie. Mam jeszcze cera ve nawet spoko ale teraz gdy stan skóry na przedramieniu się pogorszył niestety nie pomaga. Albo jakieś domowe sposoby? Doradzcie? Czy znów się udać do dermatologa
Raczej wizyta u dermatologa bo wątpię żeby domowe sposoby pomogły jak się pogorszył stan skóry 🙂
 
Ja bym poleciła spróbować kupić taką maść:

To jest pierwszy link z google, który mi się wyświetlił. U mnie akurat mąż zmaga się bardziej z łuszczycą, a ta maść jako jedna z niewielu przynosiła ulgę.
 
Ja bym poleciła spróbować kupić taką maść:

To jest pierwszy link z google, który mi się wyświetlił. U mnie akurat mąż zmaga się bardziej z łuszczycą, a ta maść jako jedna z niewielu przynosiła ulgę.
Dzięki muszę spróbować
 
reklama
Do góry