reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

atopowe zapalenie skory !!

Dołączył(a)
20 Marzec 2011
Postów
11
Mam pytanie , czy wasze dzeci mają może azs? Jak sobie z tym radzicie ? Nam lekarz kazal uzywac emulsji do kapieli ktora sczerze mowiac nic nie pomogla :/ troche sie martwie bo nie chce zeby moja Mała miala to do konca zycia :( bo takie opinie slyszalam. :( Proosze o jakies rady co wy stosujecie i czy cos pomaga.
 
Ostatnia edycja:
reklama
moje starze dziecko ma azs + szeroka alergia pokarmowa. kłopoty ze skóra wyciszyły sie dopiero po zastosowaniu kosmetyków serii emolium. emolient do kapieli to za mało. zanim zaczelismy je stosowac alergolog zaleciła nam smarowac skóre córki 4 razy dziennie oliwa (taka jaka uzywasz w kuchni). wszystkie pozostałe kosmetyki zawieraja dodatki które moga szkodzic. w tej chwili stosujemy emolium - emulsja do ciała - rano i wieczorem. przed i po popołudniowym spaniu oliwa na ciało. do kapieli emolient i szampon tej samej serii. bardzo starannie pilnuj diety dziecka. karmisz piersia??? nie siegaj od razu po najmocniejsze kosmetyki, moze wystarczy zwykła seria oilatum lub oilatum soft. pozdrawiam!
 
Do góry