reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Baby brezza

Dołączył(a)
15 Maj 2023
Postów
2
#baby brezza
Czy jest tu ktoś kto uzywa baby brezza? Mam pytanie odnośnie mleka, uzywam mleka nestle nan expert pro - total comfort kolezanka uświadomiła mi ze numerek 2 w ustawieniach to 2 miarki więc na 60 ml wody ustawilam nr 2 i mleczko wychodzilo bardzo wodniste jakby sama woda zabarwiona na bialo a gdy robie ręcznie i daje 2 miarki mm i 60 ml wody wychodzi mi całkiem inne mleko bardziej geste i slodsze i teraz pytanie czy ja zle ustawilam ta baby brezze?
 
reklama
A wyszukałaś sobie na stronie baby brezza jakie ustawienia powinnaś mieć? Mają wyszukiwarkę mleka i według tego trzeba sobie wyklikać. ;)
Tutaj jest link do wyszukiwarki.
I koleżanka Cię źle uświadomiła, bo numerek 2 nie odpowiada temu, że są to 2 miarki, bo miarka się automatycznie dopasowuje do tego ile ml wody się wybierze. Nie zmieniasz ustawień tego numerka wybierając inną ilość wody. To jest ustawienie właśnie do rodzaju mleka, bo proszki są różne. I na podstawie ustawienia tego ekspres sam sobie dopiera ile ma wziąć proszku do zadanej ilości wody.
 
A wyszukałaś sobie na stronie baby brezza jakie ustawienia powinnaś mieć? Mają wyszukiwarkę mleka i według tego trzeba sobie wyklikać. ;)
Tutaj jest link do wyszukiwarki.
I koleżanka Cię źle uświadomiła, bo numerek 2 nie odpowiada temu, że są to 2 miarki, bo miarka się automatycznie dopasowuje do tego ile ml wody się wybierze. Nie zmieniasz ustawień tego numerka wybierając inną ilość wody. To jest ustawienie właśnie do rodzaju mleka, bo proszki są różne. I na podstawie ustawienia tego ekspres sam sobie dopiera ile ma wziąć proszku do zadanej ilości
 
Mam pytanie na inny temat odnośnie tego urządzenia. Czy na noc za każdym razem włączanie urządzenie i czekacie na podgrzanie wody czy całą noc macie włączone i wtedy urządzenie utrzymuje wodę w odpowiedniej temperaturze? :)
 
To jest w ogóle bezpieczne jeśli chodzi o higienę? Bo MM przygotowujemy na przegotowanej wodzie, a to ja tylko podgrzewa? W cieplej wodzie bakterie się chyba lepiej namnażają…
 
Mam pytanie na inny temat odnośnie tego urządzenia. Czy na noc za każdym razem włączanie urządzenie i czekacie na podgrzanie wody czy całą noc macie włączone i wtedy urządzenie utrzymuje wodę w odpowiedniej temperaturze? :)
Ja wstaję w nocy i najpierw idę włączyć urządzenie a w międzyczasie przewijam małą 😃. Po tym idę wcisnąć przycisk z uszykowaną już butelką i wyłączam urządzenie zaraz po.
 
reklama
Hej może być za późno dla Was, ale dla kolejnych rodziców będzie być może to dobrą sugestią. Ekspresu Baby Brezza używamy od pierwszych dni życia naszej córki, jest naszym zbawiemem w nocy i za dnia, wode wcześniej gotujemy ale raczej jest to spowodowane tym że w naszym regionie jest twarda woda. Ekspres jest podłączony 24/7, nie wyłączamy go. Raz w miesiącu odkamieniamy octem, według zaleceń producenta. Polecamy w 100% 😉
 
Do góry