reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KasiaJ82 - masz zdjęcie mojego psa hihihihihi - moja Betka wygąda tak samo jak ten pisunio, który liże tego drugiego po uchu :-D
 
reklama
Anik ...haha zem sie usmiala:-DNo widzisz jaka metoda na szefa?!
Moja dzidzia kopie mnie ostatnio prze pepku,ale tam nisko tez go czuje,takze nie wiem gdzie sie znajduje.
w poniedzialek ide do lekarza to go podpatrze
 
Nasza Hania ciągle wędruje... nawet podczas usg kilka razy zmieniała pozycję:) Ale faktycznie kopniaczki czuję głównie poniżej pępka.
Anik przybij piątkę - Twoja dzisiejsza historia jest cudna - Brawo!:):)
 
anik567 bardzo mi się podoba piesio i chcemy takiego kupić jak mała będzie troszkę większa! Miał być kupiony w te wakacje ale okazło sie ze ejstem w ciąży i zdecydowaliśmy, że piesio poczeka troszkę:)Z szefem miałaś hehe ooo nie mogę;)) ale się uśmaiłam;))
 
młady płwa jak mu się podoba:-D
wczoraj wieczorem zrobił mi serię po lewej stronie, ale tak bardziej na środku;
najbardziej dokuczliwy jest jak spadnie gdzieś na dół, bo wtedy przypomina mały kamyk i autentycznie czuję, że mi ciężko.
jak idę spać to kładę się na lewym boku, ale ponieważ jestem z tych co zawsze usypiały na brzuchy to to leżenie na boku jest takie pochylone, że prawie na brzuchu, a pod nim mam poduszkę żeby się opierać.
wtedy młodziak - chyba siłą grawitacji - mi właśnie tak spada;
ale ogólnie nie jest mało uciążliwym dzieckiem i bardziej się czasem martwię jego lenistwem niż nadmiarem kopniaków ;-)
 
anik567 - ale masz dobry sposób na szefa:-):-Dja równiez często łapie sie na tym,że robie jakieś dziwne miny albo gadam do małej tylko w przeciwieństwie do Ciebie jestem okrążona przez współpracowników i klientów a jak mała mi szaleje i się czasem zapomnę to zaczynam do niej nawijać..żeby dała teraz spokój,że innym razem,żeby nie przeszkadzała mamusi albo ,że klapsa dostanie lub powiem tatusiowi że mnie bije mocno i ją w piwnicy zamknie -takie pierdoły wtedy wszyscy się patrza na mnie jak na idiotkę:-p:-pz drapaniem tez mam problem-chyba już tego w ogóle nie kontroluje, nawet nie chce myśleć co inni o tym mogą pomyśleć...:sorry2:

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
no ja kopniaczki czuję zazwyczaj w okolicach pępka, to bardziej po lewej stronie to po prawej. ale na dole tez kopie, wiec michałek też jest chyba wędrownikiem :)
 
Anik, to ładna historia Ci się przytrafiła:-D:-D poprawiłaś mi humor!
Ja wczoraj pierwszy raz widziałam jak mój Synuś wypchnął mi prawą stronę brzucha swoim ciałkiem, tak, że mogłam Go tak bardziej poczuć przez skórę...takie bardzo dziwne uczucie ale oczywiście miłe...troszkę bałam się nawet pochylić do przodu jak podnosiłam coś z podłogi :-D

 
Ostatnia edycja:
troszkę bałam się nawet pochylić do przodu jak podnosiłam coś z podłogi :-D
Ja też tak mam, czasem jak się zbyt gwałtownie schylę, to mam wątpliwości, czy mojej małej czegoś nie złamałam, a przynajmniej nie zgniotłam. Ale chyba nie da się skrzywdzić dziecka w ten sposób, prawda???
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry