reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Chciałam się was zapytać o to gdzie macie umiejscowione dzieciątko w brzuszku??? Moja dzidzia jest bardzo nisko i jak zacznie kopać to aż mi się źle siedzi. Nie wiem czy tak jest prawidłowo. Jak jest u was???
 
reklama
Moja też jest bardzo nisko , że tak powiem na stojąco gdy ja stoję:-) Przy kopniaczkach rzeczywiście nie da się spokojnie usiedzieć:tak:
 
Ja tam mówię, że moje ma ciężki tyłeczek i zamiast pływac to opadło na dno :-p. Choc własnie oberwało mi sie wyżej. No ale ogólnie to wyraźne zamiłowanie do dolnych parti brzuszka ma.
 
Mnie Mateuszek kopie po prawej stronie :-), albo czuję też na linii przy spojeniu łonowym (chyba), ale podobno jest jeszcze głową do góry :-p:shocked2::cool2:.
 
Moja złośnica też sie nisko umiejscowiła i jak siedze w pracy to mnie bije po jajnikach:-p;-)a to dlatego ,że siedze taka skulona i ona się wtedy złości - ma to po mamusi:-):happy2:a nieraz czuję jakby sie wdrapywała aż do szyi i wtedy mi brzuch wyskakuje aż pod biustem:tak::-D:happy2:

tt2004553fltt.gif

dev010prs__.png
 
Mój dzidziuś był nisko ale własnie 4 dni temu sie przeprowadził :) zaczęło się kopanie w okolicach pępka i wyżej czasem gdzieś z boku ale ogólnie popuscił mi juz pęcherz.. bo czasmi jak mnie tam kopnął to myslłąm że nie zdążę do ubikacji :)
 
Moja mała kopie mnie nisko ale od paru dni czuję kopniaki powyżej pępka i po bokach.
 
Moje Maleństwo też nisko...kopie mnie zwłaszcza z lewej strony okolic pępka. Sporadycznie w innym miejscu..na Ostatniej wizycie Fasolka była jeszcze głową do góry...:tak:
 
reklama
Chciałabym jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie....ale nie umiem...Moje dziecko kopie mnie wszędzie...Na usg widziałam że po prawej miał nóżki po lewej główke...ale od tego czasu zdążył sie chyba z 10 razy przekrecic....Kopniaki dostaje wszedzie...Jedynie co to odczepił sie od pęcherza...Nie stepuje juz po nim co i mnie bardzo cieszy :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry