reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Noo! To same super wieści dzisiaj :) Bardzo się cieszę! Teraz moje 9 dni roboczych wyczekiwania... dziś zrobiłam testy.

Paulina BARDZO się cieszę!! BARDZO!
 
reklama
Super wieści dziewczyny :)
Mry Kaana dobrze mówi, z nami Ci szybciej zleci ;)

Ja mam jutro wizytę, ale niestety chyba bez podglądu.
 
A ja mam dwie wizyty pod rząd - jutro i pojutrze (nfz i priv) i chyba też obie bez podglądu, a na bank bez pomiarów :/ zobaczymy, może jutro na nfz dr włączy na sekundę usg żeby serduszka posłuchać, bo ta lekarka w piątek ma tylko taką sondę do posłuchania bicia serca bez monitora. Jeszcze się na połówkowe nie zapisałam ale wypadnie pewnie w połowie stycznia.
 
Gratuluje dziewczyny udanych wizyt ;-);-)
Paulina a co tam lekarz widział ? I pochwal sie zakupami [emoji12]
Jejku ale mi sie spodobała ta teoria o tym ze na początku wszystkie dzieci wyglądają jak chłopcy tego sie trzymam hehe ;-) no nic czekam do piątku [emoji8]
 
No juz jestem :) Ogólnie to padam, nie mam sił kompletnie.

Pani doktor powiedziała, ze wszystko jest idealnie, ale niestety musiała mnie badać nie przez brzuch a dopochwowo, bo dzidzia tak leżała, że ciężko ją było podejrzeć. Jest We mnie jak na ten moment 62 mm chłopa :D Tak, powiedziała, że obstawia na chłopczyka, ale na razie to jest troszkę za wcześnie, więc wolałaby nie mówić o płci ale wymusiłam. Za tydzień idę do mojego gina to może wtedy będzie coś widać.
Widziałam rączki, nóżki serduszko, wypytaliśmy się o wszystkie narządy, przezierność idealna, kość nosowa jest, także nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się :):):)

Dziękuję za kciuki i za wsparcie, teraz w końcu mogę odetchnąć i cieszyć się ciążą. :)
 
Mam jeszcze kaftanik i pajacyka bazowego ale to już jutro bo padam. Dobranoc:*:*
 

Załączniki

  • 1450299895021.jpg
    1450299895021.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 42
  • 1450299912044.jpg
    1450299912044.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry