reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badanie krzywy cukrowej

Kajakoo

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
39
Dostałam skierowanie od mojego ginekologa na badanie krzywy cukrowej to moja pierwsza ciąża i szczerze byłam przekonana że nie muszę się na to badanie umawiać tylko przychodzę jakiegoś dnia rano i tyle a koleżanka mi mówi że trzeba się umawiać , serio tak jest ?
 
reklama
Dostałam skierowanie od mojego ginekologa na badanie krzywy cukrowej to moja pierwsza ciąża i szczerze byłam przekonana że nie muszę się na to badanie umawiać tylko przychodzę jakiegoś dnia rano i tyle a koleżanka mi mówi że trzeba się umawiać , serio tak jest ?
Zalezy od labu, w ktorym chcesz robić.
 
Ja tylko dodam, że w niektórych punktach pobrań wymagają przyjścia z glukoza ( wcześniej kupiona w aptece). W innych mają glukozę w cenie badania lub dodatkowo płatną. A też spotkałam się z takim, w którym nie pozwalają użyć własnej glukozy.
 
Dostałam skierowanie od mojego ginekologa na badanie krzywy cukrowej to moja pierwsza ciąża i szczerze byłam przekonana że nie muszę się na to badanie umawiać tylko przychodzę jakiegoś dnia rano i tyle a koleżanka mi mówi że trzeba się umawiać , serio tak jest ?
1. Krzywej cukrowej, a nie krzywy.
2. Zadzwoń do laboratorium, w którym planujesz zrobić to badanie i spytaj.
 
Miej gotowe to skierowanie do okazania. Bez niego mogą Ci nie zrobić badania (nawet prywatnie), bo jest ono dosyć obciążające.
 
reklama
Dostałam skierowanie od mojego ginekologa na badanie krzywy cukrowej to moja pierwsza ciąża i szczerze byłam przekonana że nie muszę się na to badanie umawiać tylko przychodzę jakiegoś dnia rano i tyle a koleżanka mi mówi że trzeba się umawiać , serio tak jest ?
Tak jak piszą dziewczyny, wszystko zależy od punktu.
Ja w swojej mogłam przyjść w dowolny dzień, ale musiałam mieć swoją glukozę i wodę .
Warto zadzwonić i zwyczajnie zapytać, kiedy, o której i co zabrać.
 
Do góry