reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebilon? Bebiko? Enfamil? NAN?

Ja też byłam w strasznym "dołku", kiedy odstawiałam moją sześciomiesięczną córeczkę od piersi. Niestety ze względu na charakter mojej pracy nie mogłam dalej karmić piersią. A do pracy musiałam wracać jak najszybciej - gdybym poszła na wychowawczy, raczej nie miałabym już dokąd wracać...Smutna, polska rzeczywistość. Strasznie bałam się, ze moja córeczka będzie gorzej się rozwijać i będzie dużo chorować. Ale martwiłam się niepotrzebnie. Wybrałam mleko Nan i uważam, że ma świetny, wręcz idealny skład. Moja córeczka doskonale się rozwija, niektóre umiejętności osiągnęła nawet wcześniej niż rówieśnicy. I wbrew moim obawom nie choruje. W tej chwili ma już prawie piętnaście miesięcy i jeszcze ani razu nie musiałam podawać jej antybiotyku. Jestem pewna, że zawdzięczamy to mleku Nan.
 
reklama
Z tego, co piszesz amora, mamy podobny problem...Ja też muszę jak najszybciej wracać do pracy, bo na moje miejsce czeka już kilka chętnych. Strasznie mi żal, że muszę zrezygnować z karmienia piersią. Osobiście uważam, ze dla każdej mamy odstawienie dziecka od piersi, jest osobistym dramatem. Takie życie...Na szczęście na rynku mamy kilka dobrych mieszanek mlecznych takich mleko Nan, Bebiko czy Bebilon...
 
Z doświadczenia wiem, że większość mam, które muszą wracać do pracy i muszą w związku z tym odstawić dziecko od piersi albo ograniczyć karmienie piersią, przeżywa dramat. Sama miałam z tym wiele wątpliwości i nawet byłam gotowa zrezygnować z pracy zawodowej i zostać w domu. Ale opamiętałam się w porę, bo faktycznie współczesne mieszanki mleczne są na bardzo wysokim poziomie- jeśli chodzi o skład. I naprawdę jest w czym wybierać: Nan, Bebiko czy wiele, wiele innych.
 
Wszystkim mamom, które planują w najbliższym czasie odstawić swoje dziecko od piersi, polecam mleko Nan. Bardzo dobra jakość, skład, a nawet smak. Moja córka uwielbia mleko Nan i nigdy nie miała żadnych problemów z brzuszkiem, kupkami, ulewaniem czy nawet alergią. Nie zauważyłam też, żeby nadmiernie przybierała na wadze. Słyszałam, że przy niektórych mieszankach dzieci szybciej przybierają na wadze, chociaż nie wiem ile w tym prawdy....
 
Nam pediatra polecił Enfamil, bo podobno jest składem najbliższy mleku matki. Niestety jest dość drogi, choć można nieraz znaleźć niezłe promocje w internecie, teraz chyba Melissa ma jakąś akcję tego typu.
 
Jak dla mnie Enfamil był zdecydowanie za drogi. Szukałam dobrego mleka, ale w niższej, bardziej przystępnej cenie. Znalazłam Nan i jestem naprawdę zadowolona .A tym bardziej moja córka. Mleko ma bogaty skład, dobry smak. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
 
Polecam mleko bebiko. Jest tanie i dobrze tolerowane przez moje dziecko. Jest przyjazne dla brzuszka i nie powoduje żadnych alergii pokarmowych.chętnie jest spożywane przez dziecko.
 
Witam po skończonych 6 miesiącach mojego synka zaczęłam wprowadzać mleko następne, głównie jako baza do kaszek bezmlecznych ,dostaję również butelkę na dobranoc. Wybraliśmy mleko Bebiko2 Nutriflor +. Synkowi smakuje a co najważniejsze nie powoduję żadnych alergii ani nie zauważyłam problemów z brzuszkiem. Mleko zawiera wszystkie niezbędne składniki do prawidłowego rozwoju. I oczywiście cena również przemawia na jego korzyść. Warto spróbować .Polecam :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry