reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Belgijskie matki łączcie się!!!!!!!!!!!!!

hej, witam serdecznie!!! dołączam do Was już 2 lutego,właśnie tego dnia spotkamy się z naszym ukochanym Tatusiem i mężęm hehe, będzie mi miło nawiązać z Wami kontakt,serdecznie pozdrawiamy!!!!!! Ewa z 4-miesięczną Zośką:tak:
 
reklama
Hehe milutko;) mam tylko małego pietra przed językami...angielski jeszcze ujdzie,z francuskim trochę kiepsko....:-phehehe,powoli zaczynam naukę idzie oporrrrrrrrnie;)zresztą pożyjemy zobaczymy;)najgorsze jest to że w naszej POLSCE nic nie mogę załatwić tak jak bym chciała...wyjazd coraz bliżej a ja załatwiam poraz kolejny urlop wychowawczy...a to nie mogą sie rozczytac papiery zostały cofnięte!!!a to się okazało że mój urlop macierzyński został przedłużony o 2 tygodnie ,załapałam się na nowe warunki,szkoda że mi o tym nie powiedzieli jak pytałam......tragedia,mam nadzieję że w Belgii życie się odmmieni...A mam pytanie czy wiecie jak to wygląda ze szczepionkami dla dziecka???następne szczepienie mojej małej przypada po 9 lutego...no i nie wiem jak i co???czy potrzebne jest zaświadczenie z przychodni w Polsce o szczepieniach czy też wystarczy książeczka zdrowia małej...??? z góry bardzo dziękuję za odpowiedź!!!!pozdrawiam;-):eek:
 
tutaj jak pojdziesz do pediatry i pokazesz jakie szczepienia byly to Ona na pewno Ci da te ktore brakuja, a potem juz na bierzaco bedzie Wam je podawac :)))
Dostaniesz nowy karnet dziecka bo tutaj to taki specjalny zeszycik jest :).
 
Co do jezyka jak tu przyjechalam bylam tylko anglo jezyczna :) ale szybko sie zalapalo francuski majac z nim kontakt, takze nie martw sie pomalu dojdziesz :)
Ale np w szpitalu mozna sie dogadac po angielsku :)))
Bo na polska pediatre nie mozesz liczyc bo ciezko sie dostac :) bardzo duzo polek chce wlasnie do polskiej pediatry, ja mam belgijska i nie narzekam super babka :-);-)
 
Dziewczyny ratujcie, podajcie mi namizry na pediatrę,bo muszę się zorientować co i jak....już jestem oficjalnie z Wami;);-)
 
ale na jakiego pediatre polskiego czy obojetnie?
bo jesli obojetnie to idz do pierwszego szpitala ktory mmasz w okolicy :) i tam sobie wybierz. powiesz ze przyjechalas i potrzebujesz swojego pediatry :D
a jesli chodzi o polskiego to wiem ze doktor Pelcer przyjmuje w szpitalu ale nie wiem ktorym, tu masz jej prywatny numer jak uda ci sie do niej dodzwonic :) 02/7349902 bo wlasnie polki ja tak oblegaja ze ciezko sie do niej dostac. no ale moze sie uda!
 
reklama
;) mi to z jednej strony obojętne ważne abym małą przebadała i do szczepienia...;)ale bardzo bardzo dziękuję apropo mieszkam w Brukseli przy ul.chausse de ninove, anderlecht;)pozdrawiamy z Zośką;):-D
 
Do góry