reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Belgijskie matki łączcie się!!!!!!!!!!!!!

reklama
Wszystko byłoby ok i nawet ciesze się z jednej strony że ledwo jestem w Belgii 2 tyg, a już dostałam ofertę pracy narazie jednodniową ale dobre i to, no ale co za tym idzie nie mam opiekunki do małej a tu z tego co wiem to ciężko znaleźć nianię:-( także jestem w kropce:-(....

 
No to fajnie ze znalazlas oferte pracy
No to maja do crechu? sa naprawde fajne creche i na ten dzien moglabys ja oddawac do dzieic :) pewnie by sie super bawila.
 
Witam Was mamusie :tak:
Chcialabym do Was dolaczyc:tak:Od wrzesnia mieszkam w Belgii, mam 2letniego synka Olivierka i we wrzesniu rodze druga dzidzie:tak::-) Czy ktoras z Was rodzila moze w Brasschaat???
Pozdrawiam Was:-)
 
Mam nadzieje,ze nie będziecie złe, że na chwilkę zakłócę Wasz forumowy spokój :sorry2:
Chciałabym Was prosić o odwiedzinki na stronce drzewka mojej córeczki Mariczki :biggrin2: a także o wpisiki na stronce.... byłybyśmy niezmiernie wdzięczne ;-)
Pozdrawiam Grudniówka 2008 Karolina ;-)

Prosimy o odwiedzinki Hipp

Z góry dziękujemy :*
 
Dzien dobry,
Pisze wlasnie moja prace licencjacka na temat rozwoj dzieci wychowujacych sie w rodzinach dwujezycznych, w szczegolnosci interesuje mnie jak radza sobie dzieci z jezykami polskim i francuskim.. Czy ktoras z mam mialaby ochote troche mi opowiedziec jak to sie dzialo u niej w rodzinie i jaki jest efekt dwujezycznego i dwukulturowego wychowania?
Bylabym niezmiernie wdzieczna!!
Pozdrowienia!!
 
reklama
Do góry