reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG przyrost

no ja mu mówię że 7 tydzień nie mozliwe, bo wiem kiedy robiłam i kiedy dokładnie miałam owu. Więc z tego dnia jako stan faktyczny te 5+5 by się zgadzało , nawet bym powiedziała 5+2 . Zgłupiałam już całkiem.. Naprawdę
Ale ciąże liczy się od 1 dnia ostatniej miesiączki a nie owulacji. Później weryfikuje to USG. Jeżeli owulacja była wtedy co pokazał test to nie ma mowy o tym, że ciąża jest o 2 tygodnie młodsza.
 
reklama
Też mam podobny problem. Tzn. nie znam bety, bo nie robiłam, więc nie mam pojęcia jak przyrasta i teraz zbyt późno, by mierzyć, ale mimo zawsze (nigdy nie miałam przesunięcia miesiączki) idealnie równych cykli ciąża jest mniejsza o 11 dni. Miałam póki co dwa stany. Na pierwszym tylko pęcherzyk 10 dni mniejszy (już byłam pewna, że to koniec), na drugim zarodek 11 dni mniejszy (więc ciąża się rozwinęła) w piątek mam kolejne usg i się zobaczymy co będzie. Nie miałam żadnego plemienia jeszcze i mam nudności jak w ciąży. Już raz miałam podobną ciążę i niestety nie skończyła się dobrze, więc staram się nie wiązać, ale to jest trudne, gdyz już jestem w 10tyg i 3 dni w ciąży. Na pewno musimy uspokoić nerwy i nic nie czytać, bo to wykańcza. Chociaż wiem jakie to trudne.
 
Może być dobrze albo nie. Ciężko tu zawyrokować od razu, tylko trzeba czekać i uzbroić się w cierpliwość. Nie masz już na nic wpływu i nie warto się stresować, bo nie polepsza to sytuacji. Ja jestem po dwóch poronieniach i wiedziałam, kiedy miałam owulację i kiedy uprawiałam seks. Zarodek o 11 dni mniejszy, więc miałam z tyłu głowy późną implantację i raczej nastawiałam się na kolejną stratę.
Dopiero na prenatalnych w 12 tc wyrównał się z OM. Obecnie jestem w 24 tc i jak na razie wszystko ok.
 
Beta powtórzona, w środę byla 9446 , dziś niedziela 13260. Rosnąć rosnie, ale wolniutko :(( nie tracę nadziei, wizyta 20go
 
Beta powtórzona, w środę byla 9446 , dziś niedziela 13260. Rosnąć rosnie, ale wolniutko :(( nie tracę nadziei, wizyta 20go
Czemu nie zrobiłaś bety w piątek? Na takich wartościach ona też już trochę zwalnia ale nie aż tak. Idź wcześniej do lekarza. Do 20 jest jeszcze trochę czasu.
 
Czemu nie zrobiłaś bety w piątek? Na takich wartościach ona też już trochę zwalnia ale nie aż tak. Idź wcześniej do lekarza. Do 20 jest jeszcze trochę czasu.
jak byłam na wizycie to lekarz kazał mi zrobić " Jutro " I za jakieś 4 dni. I tak też zrobiłam, nie wiem dlaczego tak mi kazał.
 
jak byłam na wizycie to lekarz kazał mi zrobić " Jutro " I za jakieś 4 dni. I tak też zrobiłam, nie wiem dlaczego tak mi kazał.
Ale pisałyśmy żebyś poszła w piątek a nie za 4 dni bo tak ciężko sprawdzić przyrost. Przyznałaś nam rację. No nic, jak dla mnie nie wygląda to dobrze. Ale Ty zrobisz jak będziesz uważać.
 
reklama
Hej, dziś mój 37 DC. W środę byłam na wizycie beta 1598 widoczny pęcherzyk, dzisiaj z rana różowe plamienie i beta 2839. Chyba już szans żadnych nie ma? 😟 Kiepski przyrost niecałe 80 %, to moja druga ciąża, pierwsza poronilam dokładnie rok temu. Mam powtórzyć betę w poniedziałek i obserwować, ale czuję że piersi mnie już nie bolą, brzuch tak dziwnie na okres pobolewa. Od początku obstawiona jestem lekami i nie wychodzi, nie wiem co ja mogę jeszcze zrobić. Mam 32 lata i czuję że czas ucieka.
 
Do góry