reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost beta hcg po 72 h

Nataliaa97

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
82
Hej kochane, mam pytanko
Robilam badanie beta hcg 24.02. - 10 dpo i beta wyszła 24.7
Dzisiaj, 27.02. - 13 dpo beta wynosi 152.4
Czy przyrost po 72 h jest prawidłowy?
 
reklama
Na przyszłość najlepiej przyrostu sprawdzać po 48h ☺️
Wiem, właśnie pukłam się w łeb, że poszłam w piątek, ale ja glupia nie chciałam czekać, a mogłam isc w sobotę to dzisiaj byłoby 48h, ale już trudno.

Dzieki za odpowiedzi 😊

Jak myślicie powtarzać jeszcze czy już czekać na wizyte ?
 
Wiem, właśnie pukłam się w łeb, że poszłam w piątek, ale ja glupia nie chciałam czekać, a mogłam isc w sobotę to dzisiaj byłoby 48h, ale już trudno.

Dzieki za odpowiedzi 😊

Jak myślicie powtarzać jeszcze czy już czekać na wizyte ?
jeżeli ma Cię to uspokoić to sobie powtórz, ale jeżeli nie robi Ci to różnicy to spokojnie czekaj na wizytę. Tylko pamiętaj, ze na USG powinno być już coś widać przy wyniku powyżej 1000 ☺️
 
jeżeli ma Cię to uspokoić to sobie powtórz, ale jeżeli nie robi Ci to różnicy to spokojnie czekaj na wizytę. Tylko pamiętaj, ze na USG powinno być już coś widać przy wyniku powyżej 1000 ☺️
Dzieki 😊
Teraz jeszcze dostalam wynik proga i z 24 wzrósł do 34.
 
reklama
Do góry