reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

Julia96!

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2023
Postów
28
Hej , pomóżcie mi proszę i powiedzcie co o tym sądzicie . W poniedziałek zrobiłam test zdjęcie nr 1 wyszedł bardzo bladziutki (czułość testu 20 ) , we wtorek zrobiłam drugi (czułość testu 10) kreska wyraźniejsza. Wczoraj poszłam na beta hcg i wynik jest pozytywny ale dosyć niski . Moja gin powiedziała żebym oczywiście po 48 h powtórzyła betę , ale jeszcze dzisiaj rano zrobiła ten test najmniej czuły , bo jeśli beta jeszcze spadła to test już nic nie wykaże . No i zrobiłam go rano i kreska wciąż jest , może nie gruba malowana markerem krecha , ale widoczna gołym okiem .
 

Załączniki

  • IMG_2346.jpeg
    IMG_2346.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 971
  • IMG_2347.jpeg
    IMG_2347.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 302
  • IMG_2348.jpeg
    IMG_2348.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 469
  • IMG_2342.jpeg
    IMG_2342.jpeg
    90,9 KB · Wyświetleń: 433
reklama
Pozostaje Ci czekać niestety, choć domyślam się, że to niełatwe 🙂
Moje testy nie ciemniały w jakiś widoczny sposób z dnia na dzień, a wszystko było ok.
 
Po prostu wyłapałas bardzo wczesną ciąże. Każda ciąża startuje od 0. Nie powinno się oceniać prawidłowości ciąży na podstawie wybarwienia kresek, lecz po badaniu przyrostu po 48h :)
 
Po prostu wyłapałas bardzo wczesną ciąże. Każda ciąża startuje od 0. Nie powinno się oceniać prawidłowości ciąży na podstawie wybarwienia kresek, lecz po badaniu przyrostu po 48h :)
Tylko z drugiej strony testy ciążowe nie dadzą przecież pozytywnego wyniku jeśli stężenie hch jest niższe niż 20 , w przypadku czulszych testów 10 . Dlatego to 7,8 z wczoraj trochę mnie przybiło . Ale zdaję sobie sprawę, że jedyne co mi zostało to czekać do jutra :)
 
Tylko z drugiej strony testy ciążowe nie dadzą przecież pozytywnego wyniku jeśli stężenie hch jest niższe niż 20 , w przypadku czulszych testów 10 . Dlatego to 7,8 z wczoraj trochę mnie przybiło . Ale zdaję sobie sprawę, że jedyne co mi zostało to czekać do jutra :)
mi na tescie o czulosci 10 wyszla bladziuchna kreska przy becie 4,2 :)
 
reklama
Do góry