reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2020
Postów
10
Cześć dziewczyny, zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywny (delikatna kreska ale jednak widoczna) przed tym testem zrobilam betę i wyszło <2.30. Co to może oznaczać? Taka niska beta a test pozytywny… czy za szybko zrobiona beta czy nie ma szans na rozwinięcie ciąży?
 
reklama
Cześć dziewczyny, zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywny (delikatna kreska ale jednak widoczna) przed tym testem zrobilam betę i wyszło <2.30. Co to może oznaczać? Taka niska beta a test pozytywny… czy za szybko zrobiona beta czy nie ma szans na rozwinięcie ciąży?
Ile przed testem zrobiłaś betę?
 
Ok tydzień lub dwa
No to przecież przez tydzień lub dwa doszło do implantacji i beta mogła zacząć rosnąć, stąd test pozytywny.
Beta jest wiarygodna w momencie jej zrobienia, ale ciężko jest stwierdzić, że jest równie wiarygodna 2 tygodnie później.

Idź i zrób ją jeszcze raz jutro, to będziesz mieć jasno, czy jest ciąża czy nie.
 
Cześć dziewczyny, zrobiłam test ciążowy który wyszedł pozytywny (delikatna kreska ale jednak widoczna) przed tym testem zrobilam betę i wyszło <2.30. Co to może oznaczać? Taka niska beta a test pozytywny… czy za szybko zrobiona beta czy nie ma szans na rozwinięcie ciąży?

Tak niska beta? Przecież skoro to jest MNIEJ niż 2.30 to może być jedno wielkie równe 0
 
Dziewczyny w piątek 06.10 robiona beta wynik 299 mlu/ml w dniu dzisiejszym 09.10 wyszła 650mlu/ml czy prawidłowo przyrasta ?
 
reklama
Dziewczyny w piątek 06.10 robiona beta wynik 299 mlu/ml w dniu dzisiejszym 09.10 wyszła 650mlu/ml czy prawidłowo przyrasta ?
Screenshot_20231009-121114_Chrome.jpg

Kalkulator beta hcg w google :)
 
Do góry