reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niskie beta hcg

reklama
Pierwszy pozytywny wyszedł w poniedziałek . Wczoraj była beta i wyszła 7,850 tak jak na zdjęciu z pierwszego posta . Jutro będę ją powtarzać.

No to nie wróży to dobrze, ale nie da się nic ocenić bez przyrostu bety niestety. Pozostaje zacisnąć zęby i czekać
 
No to nie wróży to dobrze, ale nie da się nic ocenić bez przyrostu bety niestety. Pozostaje zacisnąć zęby i czekać
Zdaję sobie z tego sprawę . Jednak najgorsze jest to czekanie. Bo coś tam się zadziało, a człowiek nie wie w którą stronę to idzie . Wiem , że raczej w tą niedobrą
 
A kiedy masz datę spodziewanej miesiączki? Nie ma reguły, że niska beta, nie wróży dobrze, nawet tego nie słuchaj bo niepotrzebnie się stresujesz.
Ja w dzień spodziewanej miesiaczki miałam tak blade kreski jak ty, beta na 2 dzień wynosiła całe 14!
Wczoraj na usg mój dzidziol machał rączkami a serduszko biło. Także nie sugeruj się forumowymi lekarzami specjalistami tylko zrób przyrost za 48 h i słuchaj co mówi lekarz.
 
A kiedy masz datę spodziewanej miesiączki? Nie ma reguły, że niska beta, nie wróży dobrze, nawet tego nie słuchaj bo niepotrzebnie się stresujesz.
Ja w dzień spodziewanej miesiaczki miałam tak blade kreski jak ty, beta na 2 dzień wynosiła całe 14!
Wczoraj na usg mój dzidziol machał rączkami a serduszko biło. Także nie sugeruj się forumowymi lekarzami specjalistami tylko zrób przyrost za 48 h i słuchaj co mówi lekarz.

Ale beta 7 na 2 dni po pierwszym teście pozytywnym? Oczywiście, że niska beta nie znaczy nic ale pod warunkiem, że nie masz od 2 dni pozytywnych testów. Nawet gdyby 2 dni temu beta byla z 4 to ten przyrost do 7 jest żaden na takim etapie.
Lepiej się miło zaskoczyć niż się napalić i rozczarować
 
Zdaję sobie z tego sprawę . Jednak najgorsze jest to czekanie. Bo coś tam się zadziało, a człowiek nie wie w którą stronę to idzie . Wiem , że raczej w tą niedobrą

No fakt czekanie jest mega frustrujące. Doskonale Cię rozumiem. Nie pocieszające jest też to, że finalnie to całą ciążę się na coś czeka😅 najpierw na przyrost, później na pęcherzyk na usg, później na zarodek, serduszko, prenatalne... I tak do porodu 🤣😉
 
A co myślicie o tym co powiedziała moja ginekolog ? Tzn żeby zrobić test ciążowy o czułości 20 i jeśli wyjdzie pozytywny to niemożliwe żeby beta spadła poniżej tych 7 bo już by jej nie wykrył 😄 Niby ma to sens , ale pierwszy raz spotykam się z taką "teorią"
 
reklama
A co myślicie o tym co powiedziała moja ginekolog ? Tzn żeby zrobić test ciążowy o czułości 20 i jeśli wyjdzie pozytywny to niemożliwe żeby beta spadła poniżej tych 7 bo już by jej nie wykrył 😄 Niby ma to sens , ale pierwszy raz spotykam się z taką "teorią"
wiesz, test to dalej tylko kawalek papieru i plastiku, 100% odpowiedz co do poziomu bety bedziesz miala po zrobieniu przyrostu z krwi
 
Do góry