reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Pisałam do lekarki że trochę się niepokoje czy mogłabym podejść na wizytę wcześniej niż mam umówiony termin ale zapytała mnie tylko o pierwszy dzień ostatniej miesiączki odpisałam jej i już nie odpowiedziała .. 🤷‍♀️ a zarejestrowana wizytę mam dopiero 17 maja . Nie chce byc jakaś nachalna 🤷‍♀️ może wyluzuję tak jak wszyscy piszą, we srode znów zrobię przyrost bety i progesteronu .
Iść ogólnie nie ma po co, bo i tak ginekolog nic nie zobaczy ciekawego. Tzn będzie pęcherzyk, ale bez zarodka i będziesz się znowu nakręcać.
Najlepiej iść nie wcześniej niż około 5+6, jeśli nic się nie dzieje, a jeszcze lepiej poczekać do 7 tygodnia.
 
reklama
Iść ogólnie nie ma po co, bo i tak ginekolog nic nie zobaczy ciekawego. Tzn będzie pęcherzyk, ale bez zarodka i będziesz się znowu nakręcać.
Najlepiej iść nie wcześniej niż około 5+6, jeśli nic się nie dzieje, a jeszcze lepiej poczekać do 7 tygodnia.
17 maja to będzie już gdzieś 8 bodajże więc liczę 🤞🤞😊
 
No tak, tylko w tym momencie wyniki są dobre. Nawet progesteron 30 nie sprawi, że będzie 100% pewności donoszenia.

Ja miałam 10 i nic się nie działo.
a czy już jesteś po porodzie czy w trakcie ciąży? Z dzieckiem wszystko ok? Też mam progesteron koło 11 od poczatku ciąży praktycznie , bez zadnego wspomagania, teraz jestem w 10+3 i na ten moment wszystko dobrze..
 
reklama
Do góry