reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

reklama
Zbadałam go jak kazała mi lekarka po pierwszej wizycie gdzie z kalendarza wynosiło 8 tygodni a na usg 6 i wtedy kazała robić betę i progesteron wcześniej nie robiłam bo byłam pewna że ciąża będzie bez problemu chodź pojawiało się krwawienie wtedy ale nie przeszło mi przez myśl . I wtedy beta wyniosła 39 tysięcy coś tam i progesteron 9 dodawałam tu na forum wynik bodajże wtedy . A teraz że to druga no to po prostu badam wszystko 😂😊
 
Zbadałam go jak kazała mi lekarka po pierwszej wizycie gdzie z kalendarza wynosiło 8 tygodni a na usg 6 i wtedy kazała robić betę i progesteron wcześniej nie robiłam bo byłam pewna że ciąża będzie bez problemu chodź pojawiało się krwawienie wtedy ale nie przeszło mi przez myśl . I wtedy beta wyniosła 39 tysięcy coś tam i progesteron 9 dodawałam tu na forum wynik bodajże wtedy . A teraz że to druga no to po prostu badam wszystko 😂😊
Ale wtedy już coś się działo nie tak i beta i progesteron spadały. Teraz poziom jest w porządku. Nie doszukuj się niczego.
 
Ale wtedy już coś się działo nie tak i beta i progesteron spadały. Teraz poziom jest w porządku. Nie doszukuj się niczego.
Jak wracam do tamtej ciąży to pierwsze krwawienie pojawiło się później niż jestem teraz więc jeszcze nie przekroczyłam żadnego progu ale będę myśleć pozytywnie .
 
Jak wracam do tamtej ciąży to pierwsze krwawienie pojawiło się później niż jestem teraz więc jeszcze nie przekroczyłam żadnego progu ale będę myśleć pozytywnie .
No tak, tylko w tym momencie wyniki są dobre. Nawet progesteron 30 nie sprawi, że będzie 100% pewności donoszenia.

Ja miałam 10 i nic się nie działo.
 
Słuchaj, jeśli się martwisz, to może warto skonsultować ten wynik z ginekologiem? Po co się stresować. Może to Cię uspokoi.
 
Pisałam do lekarki że trochę się niepokoje czy mogłabym podejść na wizytę wcześniej niż mam umówiony termin ale zapytała mnie tylko o pierwszy dzień ostatniej miesiączki odpisałam jej i już nie odpowiedziała .. 🤷‍♀️ a zarejestrowana wizytę mam dopiero 17 maja . Nie chce byc jakaś nachalna 🤷‍♀️ może wyluzuję tak jak wszyscy piszą, we srode znów zrobię przyrost bety i progesteronu .
 
reklama
Pisałam do lekarki że trochę się niepokoje czy mogłabym podejść na wizytę wcześniej niż mam umówiony termin ale zapytała mnie tylko o pierwszy dzień ostatniej miesiączki odpisałam jej i już nie odpowiedziała .. 🤷‍♀️ a zarejestrowana wizytę mam dopiero 17 maja . Nie chce byc jakaś nachalna 🤷‍♀️ może wyluzuję tak jak wszyscy piszą, we srode znów zrobię przyrost bety i progesteronu .
Progesteron nie przyrasta i nie ma sensu badać go ponownie. Zrob tylko przyrost bety. Progesteron rosnie i spada, jeszcze się okaze, ze będzie 15 i będzie panika ;)

Ginekolog też Ci cudów teraz nie zrobi. Trzeba poczekać.
 
Do góry