reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Biała kreska

Dołączył(a)
5 Wrzesień 2023
Postów
3
Kobietki powiedzcie, bo wariuje a nie wiem gdzie zadać pytanie... Czy taka biała kreska na teście jest to po prostu zaznaczony miejsce na odczynnik chemiczny???(który nie zabarwił się bo nie jestem w ciąży?) przyznam że nie chce być w ciąży na ten moment, ponadto biorę tabletki antykoncepcyjne, ale zdarzyło się ze musialam brać inne leki które mogły kolidować z anty i z tego ten test..
 

Załączniki

  • Screenshot_20230905_080859_Gallery.jpg
    Screenshot_20230905_080859_Gallery.jpg
    280,1 KB · Wyświetleń: 169
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę że pozytywny. Mi taka kreska wyszła i byłam w ciąży.
Niestety w pozamacicznej, ale test wykazał.
 
Dodam że koleżanka miała podobnie ale nie była w ciąży. Skoro bierzesz tabletki może coś z hormonami? Ja bym poszła na bete na twoim miejscu
 
🤦‍♀️ Test negatywny, bo nie ma czerwonej drugiej kreski. Proste. Możliwe, że jest zalany, wnosząc po kroplach w polu testowym 🤮
 
Oppko, test mógł zostać zalany. Kreska jest szara - wskazuje na kreskę testową. Powtórz test dla pewności lub dla 100% wykonaj badanie z krwi beta hcg :)
 
reklama
Do góry