reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

My po wizycie u Audiologa - wszystko OK, w sobotę mamy neurologa i dowiemy się czy rehabilitacja jest konieczna (Domiś wszystko robi, żeby na lewej stronie leżeć).
asia4532 - asia ja dzieciakom przez pierwsze trzy miesiące podawałam Actiferol Start i miały dobre wyniki morfologii może się dopytaj pediatry po tej transfuzji.
 
reklama
karmelova- twoje dzieci ida jak burza!

Katharine-mag- ja na IIgie snidanie robie tak:
kasze manne na mm z biszkoptami albo z owocami, budyn z kaszka waniliowa i zoltkiem, rozne rodzaje kasz np. ryzowe smakowe, jaglana, orkiszowa, musli dla niemowlakow, 7 zboz Nestle, jajecznice ze szczypiorkiem, pomidorkami, takie kaszki zbozowe gotowe Babydream z Rossmanna- te b. lubia ale one słodkie sa, chyba jakiś omlet niedługo zrobie z warzywami

Marta- super dzieciaki, pisz częściej

Madziawse- piękne zdjecie, ja teraz b. zaluje, ze nie mamy zdjęć razem. Duzo mamy fotek dzieci ale we 4 to tylko pare sztuk. Spisz do 10? Wow to masz super! A starsza tez tak długo spi? No to kochana, ty masz dobrze. Nan zatwardza, u nas tak było i u wielu innych dziewczyn tez. A dlaczego jedna jest na NAn a druga na Hipp. Może zmien an Hippa obu.

Lioneska, Napirajka- u mnie to samo z przewijaniem. Chociaz chyba nie tak zle jak u was, z tego co piszecie. Wierca się i kreca, uciekają ale jakos tam daje rade ich jeszcze zabawkami zajac- na 10sek to fakt, ale ja tez już szybka jestem i daje rade. Dla mnie największym wyzwaniem teraz sa drzemki dzienne- nie wiem o co im chodzi, potrafią wstać o 6 i do 1 nie usnąć. Niby sa spiacy, tra oczy, ziewają ale jak tylko sa w lozeczkach to są wariacje. Wczoraj w dzień spali od 1-3 czyli 2 godziny co jest super jak dla mnie. 19:30 już spali ale pobudka o 5:30:eek: No i maja jakiś lek separacyjny czy co bo ciagle się na mnie wieszają. Jeden odtraca drugiego tak jakby chciał mnie tylko na wylacznasc! Dra się calymi dniami, popychają, co chwile jeden drugiego pacnie w glowe ale wyrwie zabawke. Czasami to jak tylko na siebie spojrza to już jest nerw. A za chwile smieja się do siebie i cos gadaja. Nie nadazam;-)

Lilonka- ja na facebooku się nie znam ale jak wysylasz zaproszenie to nie da się wiadomości napisac. A priva to do kogo pisać jak nie wiadomo kogo szukac, żeby mu maila napisac?
 
Ostatnia edycja:
madziawse, blizniaczki niemowlaczki wiadomo slodkie, ale starsza panna mnie zauroczyla. super rodzinka :)
marta twoje widac ze grzeczne slicznotki, ale cos mi sie wydaje, ze i tak odczujesz ich ciemna strone ;) ale ladnie ci jedza. moja zjada po 60 co 3h a przeciez ile starsza...
 
Marta witam:) Pisz jak najczęściej. W którym tyg urodziłaś? Śliczne córeczki.

Asia Ja podaję swoim smerfom Actiferol start co drugi dzień na przemian ze zwykłym Actiferolem (takie miałam zalecenia ze szpitala i na pewno do ukończenia 1 r. ż będą musieli brać, ale moje to skrajne wcześniaki)

Madziawse super zdjęcie. My niestety nie mamy dużo zdjęć cala nasza 4. :-( Ale masz fajnie kobitko, że możesz do 10 pospać.

Dziewczyny przerażacie mnie z tym przewijaniem:szok: Przecież ja teraz Wojtka jak ubieram po kąpieli to dosłownie jestem cała spocona i zdyszana bo tak mi zwiewa. Ostatnio to wspólnie z mężem go ubieraliśmy. Ja niestety jestem coraz wolniejsza przez ciążę. ;-)

Z postępów moich szkrabów to Wojtuś od wczoraj przyjmuje pozycję prawie do raczkowania i coraz dłużej wytrzymuje, Asia za to nabrała takiej wprawy w obrotach, że ciężko ją czasami utrzymać w miejscu. No ale niestety jak jej się umyśli, że chce na raczki to nie ma zlituj drze się tak, że bębenki w uszach mogą pęknąć:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Z tym spaniem to wiecie jak jest, póki co sielanka bo dzieciaki dopiero miesiąc mają więc generalnie jedzą i spią, ładuje akumulatory na czas kiedy z tego "wyrosną". :)
Jjka na początku dziewczyny były tylko na NAN, ale Maja jakos kiepsko przyswajała to mleko, widac ze brzuszek ja bolał przy tym, więc postanowiłam zmienić na Hipp i wtedy Maja ładnie zaczęła znosic mleko a Hania zaczęła nam sie prężyc i wyginać, dlatego Hania została przy NAN a Mai zmieniliśmy na Hipp, za jakis czas znów spróbuję Hanię przestawic na Hipp, tylko chcialam żeby brzuszek jej odpoczął :) A z tą kupką to wlasnie dziwne było, bo jak w końcu Hania zrobiła to ta kupka raczej jest baaardzo wodnista była niż jakaś twardsza, dlatego sie zastanawiam, czy to problem mleka czy ona ma taka przemiane materii.

Bibiana mi tez posty ucina z telefonu, masakra jakaś, tyle razy do Was pisałam a potem d..a więc już nie chciało mi sie drugi raz pisać, szczególnie że zazwyczaj juz na to czasu nie miałam., Teraz sie wycwaniłam i zanim wysle to kopiuję tekst na wszelki wypadek :)
 
reklama
Z tym spaniem to wiecie jak jest, póki co sielanka bo dzieciaki dopiero miesiąc mają więc generalnie jedzą i spią, ładuje akumulatory na czas kiedy z tego "wyrosną". :)

:D:D:D Zazdroszcze, moi przez pierwszy miesiac nie wiedzieli co to spanie :) W nocy od karmienia do karmienia czesto nie zasypiali nawet tylko placz i placz, biedne robaki :( Takze skoro taki poczatek to zycze aby dziieci zawsze juz tak ladnie spaly :)))

jjka ja to myslalam ze zazdrosni sie juz robia, bo tak jest ze jak tylko damiska wezme na rece to dominik juz przy nodze, wczoraj jak sie zaczelam z damiskiem bawic to dominis sie poplakal... :( To nie zazdrosc? :D

I nici z mojej jednej drzemki, dziecko mi zasnelo na podlodze :D
 
Do góry