reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźniaki niemowlaczki - pierwszy rok życia naszych dzieciaczków.

Witam.
Anulfka bedzie wszystko dobrze.my trzymamy kciuki.

Lioneska u mnie Dominik to beksa.jest wiejszym snieszkiem.do jazdego sie usmiecha ale i beczy z byle czego.

Jjka my tez z kolezanka dzwonimy i sobue narzekamy.
Santini dobrze ze mala"sie dobrze rozwija. A z hedzenien rob jak Jjka pisze
 
reklama
Jjka tak mam z kim zostawić. Akurat tak się złożyło, że moja mama ma teraz do 12 grudnia urlop, pozatym jest jeszcze tesciowa i sasiadka. Myslę ze moje siostry moze tez cos pomogą.

Santini
ja podaję actiferol tak jak jjka i wtedy mam pewność, że wypiją cały..
 
Ja Lubie te chwile jak mi sie raz dziennie chłopaki rozjada z godzinami mam wtedy wrażenie, ze mogę poświęcić dużo czasu na zabawę z tym co nie spi, gugamy sobie, turlamy sie i przytulamy. Może tak mam ze względu na to, ze jak obaj nie śpią to jak się z jednym nawie to drugi patrzy z minka w podkowke a ja niestety nie umiem brać na rękę dwóch naraz bo oni jeszcze tymi lebkami czasem tak bezwładnie jeszcze machaja, ze trzeba ich trzymac, jak podrosna pewnie się wszystko zmieni :)
 
Gosia- jak moi sie rozjezdzaja to tez tak staram sie na to patrzec i wtedy bawie sie do oporu z tym, co nie spi.
Jak podrosna to bedziesz mogla wziac obu na rece ale wtedy moga nie chciec sie toba dzielic. Tak jest teraz u mnie. Juz mozna ich razem wziac i sie bawic, ale wtedy jest krzyk bo kazdy chce byc u mamy w objeciach sam a nie z bratem!:happy:
 
jjka, a od kiedy podajesz kaszke manna jako caly posilek?

Mysle,ze tak ok 8msc. Bo prowokacje zaczelam jak mieli 5,5msc i przez 2 msc im dawałam najpierw 0,5 lyzeczki manny na dobe, po miesiącu 1 lyzeczka i dopiro później już dowolna ilość. Wiec prowokacja trwala 2msc.
 
Anufka- wszystko bedzie dobrze:) u mojej siostry tez od połowy ciazy, córeczka była o 2 tygodnie za mała, a pod koniec wszystko sie wyrównało i urodziła zdrowa córeczkę:)!

Dziewczyny pomóżcie!! Moje dzieci ogólnie w dzien prawie nie śpią:/ Do tej pory spały chociaż na spacerach po 3-4h, ale corka odkąd skończyła 3 miesiace, w ogóle nie chce spac w wózku, płacze i dostaje histerii na spacerze, tak ze muszę biec do domu. Czy któraś z Was tak miała? Czy to jakiś skok? Jest szansa, ze to minie...?

i jeszcze prośba, czy pamiętacie ile Wasze dzieci ważyły w 4 msc? Dodatkowo możecie podac wagę urodzeniowa.

Z góry dziekuje:)

P.S Do tej pory jakoś byłam twarda, ale dzisiaj mam mega dola i popłakałam sie z bezsilności... Moze to tylko zły dzien:/
 
Ineska to pewnie zły dzień plus zmęczenie. Chyba wszystkie mamy takie dni. Ja teraz tez, bo dziewczyny kiepsko śpią w nocy. Moje jak się urodziły to miały 2050g i 2075g, a jak miały 4 m-ce to miały 6000g i 6400g.
 
Ze spacerami nie pomogę, bo moje jak skończyły 3 m-ce to dopiero właśnie zaczęły spać w domu i na spacerach. Wcześniej miały kolki i nienawidzily wózka, spacerów i chyba generalnie wszystkiego.
 
reklama
Moi urodzili się z wagą 2600 i 2700g...w wieku 3,5 miesiąca 6600 i 6400,dopiero w 3 miesiącu wogóle zaczęli mi spać po zamianie Nan na Bebilon.Przez Nan spali nam ok. 2 godz w ciągu doby więc sobie wyobraźcie.Mój w ciągu 2 tyg. zrzucił 12 kg
 
Do góry