reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Blogi Młodych mam ;)

reklama
Ja napisałam 2 lata temu bloga, w którym dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Napisalam go dlatego, że wiele koleżanke, które po mnie zachodzily w ciążę zadawało mi podobne pytania, a ja sama z małym dzieckiem nie miałam czasu ciągle pisac tego samego, więc przysiadłam kilka razy a porządnie i napisałam tego bloga. Aczkolwiek w kilku punktach dziś może napisałabym coś inaczej, albo zmieniła, ale to tylko kilka punktów.

Baby Project

wszelkie roznice czcionek lub brak spacji czy entera to wina systemu bloga, który uznal, że mój post (bo to jeden post) jest za długi i zaczął szaleć.
 
Jeśli i szukacie fajnego bloga dla mamy, bez oceniania, nakazywania, obalającego stereotypy, z poczuciem humoru, bez pompy, jednym słowem: niestandardowego, to polecam MAMA TRÓJKI prowadzi go kobieta mająca dzieci z różnicą 15 lat między najstarszym,a najmłodszym, trzeźwo myśląca, realnie widząca świat. Taka babka do tańca i do różańca.
 
reklama
Do góry