reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BLW

Ja podawałam dość duże kawałki i generalnie liczyłam na dziecko. W sumie tylko raz miałam obawy, ale odkrztusiła w końcu. Mam wrażenie, że na dobre jej to wyszło. Tyle że to było moje drugie dziecko (pierwsze karmione papkami) więc miałam może luźniejsze podejście. Dawałam od razu różne produkty, ale u nas nie było uczuleń więc nie miałam za bardzo obaw

Zobacz załącznik 1429137
Hej. W jakim wieku dziecka zaczęłaś?
 
reklama
Dlatego myśle ze nie usiądzie, nawet mając 6 miesięcy. Zastanawiam się jak zacząć zatem rozszerzanie….
Moje dziecko dosc pozno zsczelo siedzieć, po raz pierwszy chyba w dzien ukonczenia 8 msc. A dietę zsczelam rozszerzac wcześniej, syn byl gotowy, miał juz ząbki, interesowal się jedzeniem, chetnie próbował nowych smaków
 
Hej, a to nie jest tak, że siedzenie Z PODPARCIEM to jedna z oznak gotowosci do rozszerzania diety? We wcześniejszym wpiscie wspomniałam że moj syn usiadl na 8 msc, ale mialam na mysli siedzenie bez podparcia.
 
Moje dziecko dosc pozno zsczelo siedzieć, po raz pierwszy chyba w dzien ukonczenia 8 msc. A dietę zsczelam rozszerzac wcześniej, syn byl gotowy, miał juz ząbki, interesowal się jedzeniem, chetnie próbował nowych smaków
A w jaki sposób podstawiałaś mu jedzenie by jadł sam? Jakiś leżaczek ze stolikiem?
 
reklama
U nas krzeselko chicco polly2start. Wybralam je bo ma wszystko regulowane : wysokosc, szerokość, pochylenie, tackę
Dzięki za podpowiedz. Teraz pomyślałam, że mam baby hug 🤦🏼‍♀️, wiec może najpierw go wypróbuje. Popatrzyłam w necie, że ma opcje dokupienia tacki. Chyba, że masz porównanie i to polly jest lepsze?

Polecasz jakąś książkę o rozszerzaniu diety?
 
Do góry