reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból 6 miesięcy po porodzie.

Mini12

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Październik 2017
Postów
43
Jestem prawie 6 miesięcy po porodzie. Pierwsze 3 miesiące ból straszny ból przy chodzeniu, podnoszeniu podbrzusza i pachwin. Jak by coś miało wylecieć ze środka tak bolały pachwiny. Po trzech miesiącach ten ból jest po miesiaczkach około 1,5 tyg. Potem przechodziło ale LO ostatniej miesiączce jest jeszcze gorzej. Brzuch bardzo boli pachwiny ciągną. Lekarza mam jutro ale tylko w przychodni do pobrania wymazu. Mieszkam w Anglii nie mam możliwości iść do ginekologa nawet nie byłam badana po porodzie. Dodam ze mam upławy silne i wygląd miejsc intymnych tez ciekawy nie jest. Wyglądają jak by ze środka jakieś części skory wyszły. Może mi ktoś powiedzieć czy ktoś tak miał i może coś podpowiedzieć ? Lekarzy prywatnie tutaj nie ma a sadze ze w przychodni mi jutro wiele nie pomogą a na usg do szpitala będę długo czekać o ile zleca a ból jest coraz gorszy
 
reklama
Jestem prawie 6 miesięcy po porodzie. Pierwsze 3 miesiące ból straszny ból przy chodzeniu, podnoszeniu podbrzusza i pachwin. Jak by coś miało wylecieć ze środka tak bolały pachwiny. Po trzech miesiącach ten ból jest po miesiaczkach około 1,5 tyg. Potem przechodziło ale LO ostatniej miesiączce jest jeszcze gorzej. Brzuch bardzo boli pachwiny ciągną. Lekarza mam jutro ale tylko w przychodni do pobrania wymazu. Mieszkam w Anglii nie mam możliwości iść do ginekologa nawet nie byłam badana po porodzie. Dodam ze mam upławy silne i wygląd miejsc intymnych tez ciekawy nie jest. Wyglądają jak by ze środka jakieś części skory wyszły. Może mi ktoś powiedzieć czy ktoś tak miał i może coś podpowiedzieć ? Lekarzy prywatnie tutaj nie ma a sadze ze w przychodni mi jutro wiele nie pomogą a na usg do szpitala będę długo czekać o ile zleca a ból jest coraz gorszy
Nie ma rady, nie wiem jak to funkcjonuje w Anglii, mimo ze długo mieszlalam to nie wiem jak jest teraz. Musisz udać się na jakieś emergency, ból który nie ustaje i się nasila, upływ, dziwny wyglad pochwy to rzecz która trzeba kontrolować, może wdało się zakażenie, albo jakaś infekcja. Koniecznie pojedź coś z tym zrobić, bo my tutaj diagnozy nie wystawimy i jeśli trzeba długo czekać na usg czy coś innego to ju teraz lepkej „zapisać się” w kolejkę i czekać.
 
Nie ma rady, nie wiem jak to funkcjonuje w Anglii, mimo ze długo mieszlalam to nie wiem jak jest teraz. Musisz udać się na jakieś emergency, ból który nie ustaje i się nasila, upływ, dziwny wyglad pochwy to rzecz która trzeba kontrolować, może wdało się zakażenie, albo jakaś infekcja. Koniecznie pojedź coś z tym zrobić, bo my tutaj diagnozy nie wystawimy i jeśli trzeba długo czekać na usg czy coś innego to ju teraz lepkej „zapisać się” w kolejkę i czekać.
Tak wiem dlatego jutro mam wizytę w gp zobaczę co powiedzą i będę prosić o usg . Po prostu coraz bardziej się martwię bo jest jeszcze gorzej, dlatego napisałam bo może któraś mama miała taka sytuacje i może na coś nakierować :/
 
Tak wiem dlatego jutro mam wizytę w gp zobaczę co powiedzą i będę prosić o usg . Po prostu coraz bardziej się martwię bo jest jeszcze gorzej, dlatego napisałam bo może któraś mama miała taka sytuacje i może na coś nakierować :/
Nie dziwota, ze się martwisz. Tez bym się martwiła i każda inna kobieta tez by się martwiła, ale musisz uparcie walczyć o swoje, bo wiem ze za granica opieka medyczna koniec w ciąży i po ciąży lekko mówiąc jest tragiczna. Ja bym celowała w jakaś infekcje, która jest tak mocna ze sprawia ból.. a moze zrosty? Tez cholernie bolą, bo sama mam. Mógł być wlasnie jakiś stan zapalny i bolą zrosty pozapalne, mnie tez ciągnie w podbrzuszu i bolą pachwiny, ale nie non stop. Nie chce straszyć, ale to się leczy tragicznie i ciągnie latami.. także dla mnie sprawa do załatwienia na cito… tym bardziej ze jesteś matką, dopiero po porodzie, musisz wszystko posprawdzać żeby być w formie do zajmowania się dzieckiem.. ewentualnie jakieś podstawowe badania, mocz, żeby zobaczyc czy jest jakiś stan zapalny itp. Ale za granica to wiadomo - jak za granica.. opieka medyczna jest jaka jest i możliwości są jakie są…
 
Do góry