reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Co do żeberek to moja Niunia uwielbia robić podkopki w tym miejscu a ja potem nie mogę spać po nocach bo tak bardzo boli...ostatnio to mi tak dała popalic ,że przez 4 noce nie spała...ale teraz już jest dobrze ;)
 
reklama
Dzieki dziewczyny już się nie martwie,choć jestem obolała i nie wyspana.
Najgorsze jest to ze mniej boli jak chodze lub stoje a tak trudno sie wyspać ;)
choć może uda mi sie jakąs technike opracować ;D
 
Leżę odpoczywam i na siebie uważam dziękuję dziewczyny za wsparcie .Tego terz potrzebowałam a tym bardziej że mój w wojsku.DOSIEGO ROKU dla wszystkich
 
Mi skurcze minely, wkladka tez czysciutka. :)
Macice mam obolala, ale mysle ze to wlasnie od tego, ze moja malutka strasznie kopie. Dzis dostawalam caly dzien po nerach, w pecherz i po kregoslupie.
 
Dziewczyny ja też całą ciąże Byłam na podtrzymaniu miedzy innymi Fenoterol miałam dość wcześnie skurcze
Przestałam brać niedawno i mialam zapowiedziany zaraz po tym poród a tu wszystko ok,
Żebra mnie przestały bolećDziekuje za uspokojenie :)
Dziś czuje sie świetnie,żadnych skurczy,buli wydaje mi sie że trzeba być dobrej myśli i nie martwić się :)
Trzymam za was kciuki i ....
Wszystkiego dobrego noworocznego,spełnienia wszystkich marzeń a na ich miejsce nastepnych.SKURCZY WTEDY KIEDY NAPRAWDE BĘDĄ POTRZEBNE ;D
 
Rany a mnie wlasnie od pol godziny boli :( i to coraz mocniej :( I Kruszynka sie nie rusza od jakichs 3 h, co jej sie normalnie rzadko zdarza. Poza tym na wkladce bylo troszke plynu podbarwionego jasna krwia. Juz cala jestem przerazona!!!
O, wlasnie poczulam jednak kopy, uffff. Ale ten bol :(
Moze to glod. Zaraz jem obiadek i biore tabletki - moze przejdzie. A jak nie to powitam nowy rok w szpitalu :mad:
 
a+t+? te bole w pochwie to nic innego jak wypieranie glowki dziecka na szyjke macicy

ale ta jasna krew .... hmmm ??? lepiej powiedz o tym gin.



a co do ruchow dziecka - to bda coraz silniejsze ale coraz zadrze - bo im ciaza strasza tym dziecko wieksze i ma mniej miejsca ...

a zreszta czasem dziecko tez spi wiec sie nie martw - moze prosto je obudzic - delikatnie pukajac palce3m w brzuszek - wtedyw lonie rozniesie sie delikatne ehhhooooo i dziedzia po paru minutkach powinna sie obudzic ...


pozdrawiam
 
reklama
e ja juz sama nie wiem, bo ta jasna krew to chyba nie jasna od krwi tylko od tej zoltej - chlorochinaldinowej globulki; niunia juz sie rusza, dzis szaleje od rana, a bole to ja mysle, ze jednak sa od ukladu moczowego, bo latam do kibelka co chwilke i to pecherz boli przy przewracaniu sie na lezaco i przy wstawaniu, a nie macica!
Mam nadzieje, ze bedzie dobrze, krwi juz w ogole nie widac :)
 
Do góry