reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

hej dziewczynki!!

ale długo mnie tu nie było łohoho:)
jagmar ja tez miała bóle jak na @@, a lezałam od 23 tc z załozonym szwem, takze spokojnie dotrwasz do bezpiecznego 36tc, ja tez strasznie sie bałam a mała była przenoszona i urodzona w 40t5d przez cc i pewnie gdyby nie ciecie jeszcze by w brzuszku siedziała:) powodzenia!!!
słonko, misza kochane moje jak ja sie ciesze ze macie juz blizej niz dalej i ciaza donoszona brawo!!!!! trzymam mocno kciuki!!!!
 
reklama
Misza powodzenia może do weekendu jeszcze się będziesz kulała. Ja przed porodem też miałam rozwolnienie i to było bardzo sprytne bo faktycznie nie musiałam się przejmować na porodówce jakąś niemiłą niespodzianką.
3mam kciuki, żeby wszystko poszło po Twojej myśli. Powodzenia
 
Witam, dawno sie odzywalam ale czytalam co u was:-)mi czasu brakuje najpierw kolki, pozniej inne problemy z brzuszkiem no i maly uwielbia spacery wiec korzystam z pogody gdy tylko sie da:-)
Jagmar glwoa o gory, ja w 26 tyg trafilam do szpitala mialam 2 cm szyjki,dostalam 11 kroplowek, cordafen 4x1 i magnez nawet 8 tabletek i po 12 dniach wyszlam ale lekraz wypisujacy pozwolil mi chodzic co spodowodowalo ze szyjka skrocila sie na cm na szczescie mialam kontrol u mojego gina i nie pozwolil mi chodzic i tak od 28 tyg lezalam pozniej jeszcze w 34 bylam na 4 dni w szpitalu na sterydach, leki odstawilam na poaczatku 38 tyg wtedy juz chodzilam, sparzatalam i robilam wszytsko a maly nie chcial wyjsc 2 dni po terminie trafilam do szpitala na obserwacje i 6 dni po lekarz mial wywolywac ale maly zdecydowal sie dzien wczesniej, wiec ur 40t5d:-)wiele dziewczyn po podtrzymaniu przenosi dzieciaczki;-)dodam ze w czasie ciazy mialam bole jak na @,ktg nawet dobre mialam ale brzuch b,czesto mialam twardy
Misza teraz juz tylko czekamy na wiesci z porodowki;-)
Sonko Ty tez juz blisko:-)
 
Hejka kochaniutkie:) Wczoraj ok 21 zaczęły mi się skurcze najpierw były co 7-8 min a potem to już co 3-4 min i tak trwały przez jakieś 4h ale położyłam się spać i po jakimś czasie przeszło. Ale rano obudziłam się i znów skurcze dość regularnie...no ale teraz już spokój-może przez to że biorę Cordafen.Skurcze były raz boleśniejsze a raz mniej ale ogólnie do wytrzymania. Jestem ciekawa ile to jeszcze potrwa...mam nadzieje że jutro po ściągnięciu pessara coś się bardziej rozkula :)
 
slonko-a który Ty jesteś teraz jakieś skończone 36 tygodni tak? To jeszcze bierz cordafen z tydzień, niech się maluszek dopieka w brzuszku. To i tak już super, ale tydzień czy dwa więcej będzie miodzio.

U mnie jeszcze, choć czasem spina mocno. Starsza mi zagorączkowała więc nie mam czasu rodzić :D
 
Hejka:) W czwartek byłam u lekarza-zdjął mi krążek, rozwarcie 1,5cm, szyjka miękka, 36 t.c. No i o godz. 16 dostałam regularnych skurczy co 3-4 min i tak stwierdziłam że ok godz 00.00 jedziemy do szpitala. Przyjęli mnie do szpitala i między godz. 3 a 4 odeszły mi wody. Potem to już skurcze coraz mocniejsze i tak w piątek urodziłam córeczkę o wadze 2550g :) Jest maciupeńka ale bardzo kochana, praktycznie nie mam z nią żadnego problemu, śpi od karmienia do karmienia:)
 
ja rowniez urodzilam w piatek.
Skurcze od 2, o 6 IP a o 8:50 mała byla juz na swiecie.
mamy zoltaczke ale wypisalismy sie na wlasna prosbe do domu. jest pieknie.
duzo je,duzo spi, starsza siostra zachwycona. miód malina :-)
 
reklama
Dziewczyny, gratulacje!!!
Zaglądam czasem i widzę, ze sie rozwiazujecie ...:)
slonko12, tez urodzilam w 36 tyg., Mati miał 2 kg, teraz po 2 m-cach ma 5 kg!!!
I tez spal na poczatku caly czas, teraz, hmmm, jakby nieco mniej ...;)
 
Do góry