reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie wiem. Ja tam mojego wole nie pytać czy moja jest otwarta czy nie bo i bez tego się stresuje i martwię. Taka wiedza średnio mi potrzebna ;-)
Ja myślałam że szyjka najpierw się skraca a potem rozwiera ale jak to jest to nie wiem. W każdym razie bez sensu ze nie ma np czegoś takiego jak wydłużanie szyjki. Jak jest powiększanie biustu... ;-)
 
reklama
Na niektórych forach czytałam, że dziewczynom się szyjka wydłużyła :D ale pomiary pewnie są różne w zależności odkąd dokładnie się mierzy - wiadomo , że łatwo się pomylić załóżmy o milimetr czy dwa :)
 
Hej dziewczyny :-) u mnie dzisiaj spokojnie. Dzień na lezaco z książką. Jeśli Chodzi o pomiary to mogą się różnić nawet o 0,5 cm w zależności od tego pod jakim kontem wykonany jest pomiar. Ważne żeby nie było rozwarcia w kształcie V wewnętrznego, ja takie miałam w poprzedniej ciąży.

Ja zawsze pytam lekarza o dokładną długość czy rrozwarcie się nie.robi, mam zdjęcie usg szyjki z każdej wizyty. Wiem ze to może niepotrzebnie nakręcac ale tak juz mam, muszę mieć wszystko pod kontrolą bo wiem jak wiele mogę stracić.
 
reklama
To jest dwukrotna dawka. Ale jak byłam w szpitalu powiedzieli że to równowartość kroplowek z Magnezem i ze nie da się przedawkowac. Jedyny skutek uboczny dużej dawki to biegunka co kilka dni, ale nie duża. Co dla mnie akurat jest dobre, bo od Leżenia często mam zaparcia.
 
Do góry