reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Malinowa, Gratuluję wizyty :-)

Do Millly pisałam, ale echo. Mam nadzieję że u niej ok. Po ostatnim zniknięciu obiecała, że już nie zniknie, tymczasem milczy znów.

A melomankę próbuję zmotywować do odezwania się ;-) w końcu to siostra :p
 
reklama
Duśka, Malinova super wieści! Tak trzymać dziewczyny, a właściwie szyjki :-)

Ewelinka, absolutnie musisz z nami zostać, bo bardzo jesteśmy ciekawe co u Ciebie i Franka:-)

Ja mam nadzieję, że nie będziecie znikać zaraz po narodzinach dzieciaczków, a od czasu do czasu będziecie sie odzywać. Te które zostaną tu w dwutaktu, nadal będą wyczekiwać wieści od tych które urodziły:)
Auralka, gratuluję wejścia w 8 miesiąc :-)

Jup, mnie też dni się dłużą bardzo, bardzo. Niby już tak blisko jestem 3 z przodu, ale to jeszcźe półtora tygodnia.
Marzę już o tym by wstać choć na trochę, móc coś zrobić. I jakiś strach mnie ogarnął, że urodzę niedługo. Mam dziwne sny.
 
Jup u mnie w miare, dzieki, że pytasz :) Stan brzuszka zależy od tego na ile sobie pozwolę, jak leże sporo to jest okey, jak troche wiecej porobie, to musze pozniej odlezeć swoje. Juz sie przyzwyczailam, że tak to działa ;). A dzis leze caly dzien, bo jakies przeziebienie mnie dopadlo. Poza tym od jakiegos czasu wychodzi mi bialko w moczu, ale gin na razie nic nie kaze z tym robic poza zastosowaniem diety wysokobialkowej.
 
Dzastina musimy wytrwać! kazdy dzień odliczam...

Melomanko cieszę sie,ze wreszcie sie odzywasz,bo jakos myślałam ostatnio o tobie. Fajnie,ze nie musisz tak plackiem lezec.Pamiętasz jak pisalysmy,ze brzuch nam ciąży i dreptamy jak staruszki ? ;-) mnue to juz niedługo balkonik by sie przydał tak mi brzuszek ciąży ;-)
Dziwnie to brzmi z ta dieta na białko w moczu jesc białko. ..ale sie nie znam kompletnie o co chodzi
Zdrówka !

Mitaginka fajna strona :)

Dzastina,Mitaginka ja tez mam oczywiście obawy...ale przecież lezymy i zaciskamy nóżki to będzie dobrze :*
 
Muszę iść dzisiaj z tym moim zebem :-/ minął już miesiąc odkąd mam w nim kolejne lekarstwo, poza tym jest złamany... jak o tym myślę to aż mnie trafia. Ale boję się to tak zostawić, a po porodzie to już zupełnie nie będzie na to czasu. Mam nadzieje, że to będzie już naprawdę ostatnia wizyta :-/
 
Dzień dobry :-)

Malinova cudowne wieści z wizyty :-) i teraz tylko musimy utrzymać ten trend do minimum połowy kwietnia ;-)

Dzastina odganiamy złe myśli :tak: i trzymamy się wersji, że urodzimy nasze maluchy w tym miesiącu, w którym się rodzi najwięcej dzieci czyli w dziewiątym :-D

Ewellina ty się nigdzie daleko nie wybieraj od nas ;-)bo my tu czekamy na wszelkie wiadomości o Franulku :-)

Jup balkonik powiadasz ;-) ja często się czuję podobnie ;-) ale zwalam to na "atrakcje" 3 trymestru ;-) generalnie wykonywanie dwóch czynności naraz mnie przerasta (czyli np. chodzenie i rozmawianie przez tel jednocześnie ;-))

Melomanka białko w moczu :szok: brzmi poważnie...

Mitaginka trzymam kciuki za zębologa i z całego serca życzę Ci żeby to był koniec atrakcji z tym zębem, bo już dość o!

Diuśka ja niestety nie bardzo wiem jak i co zrobić z tym ciśnieniem i lekami :-(

Martha D.O.N.O.S.I.Ł.A.Ś :-D :-D :-D teraz już tylko będzie dobrze :-D
 
Ostatnia edycja:
Jup, pamietam staruszko, pamiętam ;). Raz moja mama zapytała "a co Ty taka zgięta jak paragraf?" :p Mi tak ciaży brzuszek jak troszke sie przeforsuje. A z ta dieta wysokobialkową, to tlumacze sobie to w ten sposob, że skoro bialko ucieka mi z moczem, to musze je uzupelniac, bo to jednak główny budulec i pewnie jest dzidzi potrzebny.
Mitaginka oby to byl ostatni raz!
 
reklama
Do góry