reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Wszystkie donosimy:) juz tak dlugo zaciskamy nogi i jest dobrze, ze nie ma innej opcji.
Obudzilam sie dzis z bolem gardla i katarem.. Mam nadzieje, ze sie nie rozkreci na dobre.
 
reklama
o ludzie.... Mitaginka jak przeczytałam, że już tylko 6,5 tygodnia to przeżyłam szok :szok: ale rzeczywiście tylko tyle zostało :szok: nie śmiejcie się ze mnie, ale zaczynam się bać :zawstydzona/y:
 
Martha, gratuluję:) fantastycznie, że się udało:)))) to teraz juz chyba możesz zrezygnować z leżenia i zacząć dreptać, choć pewnie na tym etapie to już ciężko:) SUPER ŻE SIĘ UDAŁO:) dzisiaj świętujesz:)

Malinova, a Tobie gratuluję 3 z przodu:) super, zmiana kodu 3 z przodu :D to Ty dzisiaj też możesz świętować:)

Auralka, dzięki, wiem że muszę myśleć optymistycznie, staram się przestawić, zobaczymy, może się uda:)

Mitaginka, powodzenia u dentysty. Mam nadzieję, że to faktycznie będzie Twoja ostatnia wizyta:)
 
Martha gratulacje ! :-)

Mitaginko oby juz byl spokój z zebem !

Melomanko a niezle to białko sobie tlumaczysz :-)
mnie sie zawsze kojarzylo,ze jak jest w moczu to źle ale dlaczego to juz nie wiem...

U mnie dziś badania krew i mocz ciekawe jak wyjdą wyniki.
 
Wczoraj mój Marek wziął się za mycie ściany w sypialni, żeby przygotować do malowania. Oczywiście nie kupił mydła malarskiego. Fragment który umyl, wygląda dużo gorzej niż wcześniej. Jest po prostu brudny! Nie widzę tego malowania ;-)

Malinowa, zmiana kodu? To gratki!

Dzastina, jak oceniasz ten etap ciąży? ;-) pisałaś ostatnio że wchodzisz na nieznane dotąd tereny ;-) btw próbowałam ostatnio znów przekonać męża do Igi, ale uparł się i koniec. I ostatecznie będzie Wiktoria :-) Martynce też się podoba, ale zdrobnienie- Wikusia ;-)

Auralka, pisałam Wam ostatnio że to już niewiele zostało. Jak liczyć do tych 37 tygodni :-) leżę prawie dwanaście tygodni. Jak pomyślę że jeszcze sześć to brzmi to optymistycznie ;-)
 
Miaginka a Pola to juz nie wchodzi w grę?
Jezeli chodzi o mycie to ja mylam zwyklym plynem do naczyń,tez zostawaly lekkie zacieki brudne ale,ze był grunt potem to nie bylo problemu,a mydlo malarskie pewnie by ułatwiło sprawę
 
a wogóle wam nie pisałam chyba ;-) ale wczoraj zrobiłam kolejny etap shoppingowy :-D
w sumie nic dużego nie kupiłam, ale zawsze krok do przodu ;-) i jeszcze wczoraj przyszły moje zamówienia z poniedziałku :-D
więc z zakupów zostały mi tylko wózek, łóżeczko z materacykiem, wanienka i staniki do karmienia ;-) więc za półtorej tygodnia ostatni etap :-D
 
reklama
Do góry