reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Nie wiem kto mi przyniósł zarazki bo psa nie było. A oni ani nie kichali ani nie kaszleli. Mniejsza z tym. Czuje sie fatalnie :( i najlepiej to bym siedziała z husteczka w nosie. Ostatnio pomyslalam ze dawno chora nie byłam... No i mam za swoje.
Mitaginka jak zmieniałam suwaczek to dodałam miasto ;) moze dlatego :)
 
reklama
Mitaginka gin uparl sie na 38 tydz, tzn. nawet sugerowal 39, ale to juz przesada wg mnie:) staram sie wiecej chodzic, nawet nie jest zle, tylko plecy bardzo bola. Mialam nawet nadzieje na wyjazd do galerii na zakupy w weekend i to chorobsko sie przyplatalo:/

Diuska sama mam shih tzu i w zyciu bym nie powiedziala, ze pies zarazi czlowieka tym. No ale jakby sie zastanowic to moja nie byla chyba nigdy przeziebiona. Moze byc tak, ze znajomi przyniesli wirusa, a wcale nie musieli chorowac. Ja znalazlam winnego od razu:) wiadomo - meza:))))
 
Ja pierwszy raz słyszałam ze pies moze tak chorować. Maja go 2 lata i co chwile do weterynarza chodzą. Operacje juz tez miał. Ale teraz tak jest. Ja dawno temu miałam psa dostaliśmy go jak do podstawówki chodziłam i był z nami 12 lat. Potem juz rodzice nie chcieli psa. Tzn tata tak ale mama nie. Musieliśmy uśpić naszego bo mu stawy w nogach poszły i juz sie podnosić nie mogl. Biedak. Strasznie to przeżyliśmy.

Najwazniejsze zeby sie wyleczyć. Woda z sola jakie proporcje?

Mąż poszedł do pracy. Zostałam sama :/ do 22.00.

Nie wiem czy sie nie położyć głowa mnie cos boli.

Co do pessara to mnie lekarz powiedział ze bedzie ściągać w 34 tc.
 
Mój mi nic nie mówił, kiedy zamierza ściągać. W pierwszej ciąży ściągnęli mi w szpitalu w 32 tygodniu jak pojechałam ze skurczami...
 
34 tydz wydaje sie wczesniej, ale lekarz na pewno wie co robi.
Proporcji nie znam, bo na oko leje. Fajnie dziala przeciwbakteryjnie, tylko bardzo wysusza sluzowke. Nawet ostatnio w wiem co jem bylo zeby lepiej nie robic takich plukanek. Ja na zmiane plukam z rumiankiem, zeby jakos zlagodzic ewentualne podraznienie.

Co do psow to moja tez taka rozpieszczona, u weterynarza czesto bywalysmy:) aktualnie ma 9 lat i jest niewidoma przez zaćme:( radzi sobie dobrze w domu, ale zal mi jej jak glowa o cos przywali:(( to jest moj lozkowy kompan od 5 miesiecy:)
tez uważam, ze jak psa boli to trzeba ulzyc w cierpieniu.. Nawet jesli to oznacza uspienie.
 
Dołączam do grona podziebionych. Na szczęście (odpukać) póki co nie ma tragedii, gardło lekko pobolewa i lekki katar mam. Leczę się cytryną, imbirem, miodem i czosnkiem ;)
 
Zdrówka Dziewczyny! Mąż pomalowal sufit i pojechał po farbę, bo mu zabrakło na drugą warstwę ;-)

Kluje Was czasem brzuch w okolicach pepka? Takie wbijanie szpilki? Miałam to gdzieś w 12-13 tygodniu i dzisiaj znów mam :-/
 
Mitaginka cala sypialnia na bialo bedzie? Mnie czasem kluje na wysokosci pępka ale bardziej z boku. To więzadła chyba, przynajmniej gin mi powiedzial, że moga byc.
 
reklama
O, przepraszam, mąż wyprowadził mnie z błędu. Nie biała orchidea tylko ciepła bawełna :p ale w ten sam deseń. Prawie biel ;-) mam nadzieję.
 
Do góry