reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

reklama
Hej dziewczyny!!! Już pospane??? Ja dziś w nocy obudziłam się zlana potem. Cała dosłownie mokra. Koszulka,nogi mokre, kołdra wilgotna... Myślę sobie wody!!! Ale to cała nawet pod szyją wiec mysle wody raczej nie... Idę do kibelka ale wkładka sucha i majtki czyste... Też tak macie?! Ogólnie dziś słabo mi się spało...
Też tak mi się zdarza ostatnio... Ale myślałam że to od przeziębienia... hmmm...
 
@Martyna040290 dobrze ze masz dzis wizytę. Oby to błahostka.
Przy mojej pierwszej ciaży takie plamienia oznaczały porod. Od rana przy podcieraniu plamilam a o po paru godz.doszly skurcze. Dzwonilam wtedy do swojego gina i powiedzial ze pewnie zrobilo sie juz rozwarcie.

Kurcze tak myslę teraz czy Cie czasem nie przestraszyłam niepotrzebnie, ale Ty juz chyba na 18stego masz termin prawda.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!!! Już pospane??? Ja dziś w nocy obudziłam się zlana potem. Cała dosłownie mokra. Koszulka,nogi mokre, kołdra wilgotna... Myślę sobie wody!!! Ale to cała nawet pod szyją wiec mysle wody raczej nie... Idę do kibelka ale wkładka sucha i majtki czyste... Też tak macie?! Ogólnie dziś słabo mi się spało...
Ja też kilka razy wstając w nocy do toalety byłam cała zlana potem.
Zastanawiam się czy to mogło być od luteiny jak napisała @_Asia czy dlatego że lubię owinąć się kołdrą ;)
...ale chyba z tą luteiną coś jest bo odkąd jej nie biorę to nie mam z tym problemu.
I zauważyłam jeszcze jedną rzecz, mam wrażenie, że po odsatawieniu luteiny brzuch mi się mniej stawia
 
Ja też kilka razy wstając w nocy do toalety byłam cała zlana potem.
Zastanawiam się czy to mogło być od luteiny jak napisała @_Asia czy dlatego że lubię owinąć się kołdrą ;)
...ale chyba z tą luteiną coś jest bo odkąd jej nie biorę to nie mam z tym problemu.
I zauważyłam jeszcze jedną rzecz, mam wrażenie, że po odsatawieniu luteiny brzuch mi się mniej stawia
Ja dziś 36+0 i od jutra odstawiam
 
reklama
Do góry