reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Dziewczyny jakie skurcze widać na KTG czy tylko te porodowe czy również takie niegroźne przepowiadajace?
Ktg wychwytuje wszystkie skurcze, nawet napięcie mięśnia.

To macie już ktg ? Mnie nie kierował jeszcze czy w szpitalu?
J mam ktg od 26 tyg. ciąży dwa razy w tygodniu, bo pojawia mi się czynność skurczowa. Na razie mam pojedyncze skurcze (widać je na ktg, a ja ich nie czuję...) i stwierdzają, że muszą je kontrolować. Mnie sam lekarz na nie wysłał, tylko jak byłam na izbie przyjęć z bólami to mi zrobili pierwszy raz i na wypisie dostałam zalecenie ktg dwa razy w tygodniu.
 
reklama
Ojej ,a miałaś jakieś objawy ? Czy na wizycie lekarz wylapal ?
Moja sytuacja od początku była bardzo nieciekawa. Szew założony na bardzo krótka szyjke. Po zabiegu niby trochę sie wydlużyla ale potem dalej się skracała. Aż całkiem się skrócila i szew spadł. Zaniepokoilo mnie lekkie szczypanie w pochwie choc myślałam że to infekcja :( A teraz nie wiem co dalej. Czy coś da się jeszcze zrobić? Narazie miałam ktg i się okazało że te moje skurcze takie twardnienia brzucha bezbolesne to się zapisują na ktg. Dziś miałam takie 4 więc raczej nie dużo ale jednak. Pewnie zdejmą mi raszte szwu przez te skurcze. Boję się co będzie dalej :(
 
reklama
Do góry