reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból i twardnienie brzucha, skracanie się szyjki macicy, skurcze

Witam, u nas juz nie jest tak rozowo(wczesniej tylko jal i spal), maly ma kolki
unhappy.gif
polozna mowila ze pewnie przez to ze ciagle je, wisialby ciagle na cycu, je lapczywie i polyka powietrze. W noc spi dobrze zasypia o 22 a wstaje o 2 je szybko i spi ale jak juz wstanie o 4-5 nie spi do 7.
Mondy ciesze sie ze maly tak rosnie;-)
Kociatka witaj:-)
Wyczekany wlasnie wstaw zdjecie:tak:
Zobacz załącznik 375711Nasz Bartuś;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anula, jaki fajny duży Twój synuś:)! Wyglada na zdecydowanie więcej niż 3 tyg.!
Dobrze, że ładnie śpi - mój coraz bardziej wariuje ...:(.
A gdzie reszta mamuś? Albo czasu pewnie nie mają, albo siedzą na lipcówkach.
 
Mondy Twoj rosnie jak na drozdzach:-)
Moj wazyl 3500 a po tyg 3750, teraz nie wiem ile ale napewno ponad 4
CZesc dziewczyn na lipcowkach ale i tam za duzo sie nie odzywaja, obowiazki kazdy ma mi tez czasami ciezko znalesc chwile maly placze przez kolki i nie chce zeby tatus sie nim zajmowal od razu placze wiec ciagle ja, czasami juz padam a wyjscia nie mam, nawet gdy sie kapie moj puka zeby szybciej:-(
 
hej Bable!!


jak się ma małego bin ladena w chałupce, to cięzko nawet znaleźć chwilke na uczesanie czy umycie zebów:)
eh..sciskam Was kochane wszystkie mocniutko!!!!!!!!

a to moja smerfetka..wiem, ze jak bin laden nie wyglada, ale wierzcie mi - niedaleko jej do niego:):):)

 
Hejka:) Słodkie są te wasze dzieciaczki:) Ja jeszcze w dwupaku, no ale mam dopiero 32 t.c. prawie:) U lekarza byłam w czwartek i jak na razie niby wszystko się trzyma dzięki pessarowi. Malutka też rośnie i ma już 1600 g. Ale mam do Was pytanko... dziś jak byłam w toalecie zauważyłam gęstawą,, białawą wydzielinę, później już jej nie było jak byłam kolejny raz w toalecie. Jak sobie przypominam to przez całą ciążę raczej takiej nie miałam, wypływała raczej ze mnie wodnista wydzielina ale to przez Luteinę.Dodam że nie mam żadnej infekcji, nic mnie nie swędzi ani nie piecze. Jak myślicie czy to może być czop śluzowy?
 
czesć slonko
niewiele nas tu w dwupaku pozostało. Nie, to nie czop. Jeśli masz pessar to ten sluz czasem się na nim gromadzi i taki potem gęsty wylatuje. Jeśli to białawe a nie czerwonawe to sie nie przejmuj. Ze mnie się ostatnio leje woda w ilościach większych niż wczesniej i tez juz wymyslam, że mam rozwarcie i coś wypływa (luteiny nie biorę). Zobaczymy w czw na wizycie.
Ja kończe jutro 34 tyg. nie leżałam przez miesiąc cały bo nie miałam jak przy dziecku. Dziś zaczynam się tym stresować, bo zaczęło mnie cos kłuć po bokach i w dole.
A jak piszesz że dzięki pessarowi się trzyma (ja tez mam) to mnie pocieszasz. A badał Ci gin. długość, miękkość szyjki i ew. rozwarcie teraz?
 
Tak badał mnie i szyjka się na szczęście nie skraca, rozwarcia nie ma a szyjka jest miękka (ale już była poprzednio na początku lipca jak byłam). Tak się zdziwiłam z tym śluzem bo raczej nigdy czegoś takiego nie miałam, nawet jak miałam już pessar a mam go już od 23 t.c. Mnie też czasem różne dziwne objawy niepokoją i potem się niepotrzebnie denerwuje, no ale cóż chyba juz taka nasza uroda ;) najważniejsze że już tak daleko dotrwałyśmy:) Lekarz mi zawsze mówił byle dotrwać do 34 t.c.:) A u Ciebie to już coraz bliżej :) wszystko będzie dobrze misza:)
 
reklama
Hej dziewczyny. No fakt jak się ma w domu maluszka to cięzko z czasem. Nawet jak maluszek się uspokaja. Popracowałam nad moja Emilką i mamy dużą poprawę. Sab simplex załatwił kolki, powalczylismy z przyzwyczajeniem do bujania i zasypiania na rekach. Darcie w wózku samo przeszło zostało tylko męczące zasypianie wieczorem i budzenie około 5 z chęcią zabawy. Nie narzekam bo jest w porządku. Dwie dłuższe drzemki w ciągu dnia pozwalaja mi ogarnąć siebie i mieszkanie a nawet poczytac czy odpocząć. Wracam pomału do zdrowia psychicznego.
Gorzej z fizycznym. Bolą mnie stawy, chyba wszystkie, kolana, barki a nawet palce u stóp i rak. Nie wiem o co z tym chodzi. Mam tez dalej brudzenia i nie wiem, czy to przez tego krwiaka czy co, brzuch pobolewa jak na @. Po poprzednim cc leciało ze mnie przez 2 tyg a teraz juz miesiąc prawie:szok:Mój brzuch to jakas tragedia, wygląda jak bułka z przedziałkiem. Blizna jest twarda i sztywna, smaruje ją jakimis maściami ale na razie bez efektu
słonko &&&&&&&&&&&& za ciebie juz niewiele ci zostało
A i urodziła mlodam przez CC córeczkę Olę 4150 i 57 cm.
 
Do góry