reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ból krocza od kilku dni

reklama
Mój maks to były tance na weselu w 26 😅 i mycie okna sztuk jedna w 35 😂😂😂
Ja się obraziłam na męża, że na niziny nie jadę. Hormony ciążowe dodały dyskusji słusznego charakteru i mocy 🤣 w ogóle się nie zastanawiałam, czy dam radę, gdyż w najgorszym razie postanowiłam siedzieć na tyłku i się na te góry gapić 😆 wlazłam na Morskie Oko - bez pomocy koników - i zlazłam. Mało z dumy nie pękłam 😁

Żeby nie było, że do głupot zachęcam. Miałam pozwolenie lekarza na ten wyjazd. To był warunek, który mi postawił mąż.
 
Ja się obraziłam na męża, że na niziny nie jadę. Hormony ciążowe dodały dyskusji słusznego charakteru i mocy 🤣 w ogóle się nie zastanawiałam, czy dam radę, gdyż w najgorszym razie postanowiłam siedzieć na tyłku i się na te góry gapić 😆 wlazłam na Morskie Oko - bez pomocy koników - i zlazłam. Mało z dumy nie pękłam 😁

Żeby nie było, że do głupot zachęcam. Miałam pozwolenie lekarza na ten wyjazd. To był warunek, który mi postawił mąż.

Obecnie zasapalabym się nawet oglądając film jak ktoś wchodzi na morskie oko😂
 
Ja się obraziłam na męża, że na niziny nie jadę. Hormony ciążowe dodały dyskusji słusznego charakteru i mocy 🤣 w ogóle się nie zastanawiałam, czy dam radę, gdyż w najgorszym razie postanowiłam siedzieć na tyłku i się na te góry gapić 😆 wlazłam na Morskie Oko - bez pomocy koników - i zlazłam. Mało z dumy nie pękłam 😁

Żeby nie było, że do głupot zachęcam. Miałam pozwolenie lekarza na ten wyjazd. To był warunek, który mi postawił mąż.
o matko.. podziwiam 😳 na Morskie Oko już nigdy nie chcę się wybrać. Wystarczy mi raz z trudem 😅
W sobotę po chodzeniu po zoo to jak tylko weszłam już do samochodu to poleciały łzy, bo w końcu organizm poczuł, że niebawem odpocznie 🫣😂
Walizki dalej nie rozpakowane 😅😅
 
Była dziś położna i powiedziała, że dzidzia jest bardzo nisko ułożona i stad te bóle w kroczu. Teraz skończony 24 tydzień. Czy któraś z was tak miała i potem jednak dziecko ułożyło się wyżej i ból zelżał?
 
Była dziś położna i powiedziała, że dzidzia jest bardzo nisko ułożona i stad te bóle w kroczu. Teraz skończony 24 tydzień. Czy któraś z was tak miała i potem jednak dziecko ułożyło się wyżej i ból zelżał?
Ja teraz mam dziecko nisko i póki co nie czuje żeby była wyżej. W pierwszej ciąży miałam wyżej dziecko niż w tej. Aż zapytam się lekarza 12.06. :)
 
reklama
Nacieszyłam się kilkoma dniami spokoju, gdy dzidzia się podniosła i znowu jest nisko i nie da się chodzić 🤯
Leżenie już mnie męczy i niewiele pomaga… Szyjka kilka dni temu w porządku 🤷🏼‍♀️z czego oczywiście się cieszę 🙈 jednak ten ból jest nieznośny i nie mam pojęcia jak sobie z nim radzić
 
Do góry