reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bole podbrzusza po okresie.

Madzia04071990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2020
Postów
675
Hej dziewczyny. Jestescie niezastapione i licze na Wasza pomoc- bo chcialabym poradzic cos przyjaciolce,ale niestety nie za bardzo wiem co moze byc powodem, na wizyte u lekarza nie ma co liczyc- nie mieszka w PL.
Wiec z tego co juz wiem miala ona miesiaczke od 26 czerwca do 4 lipca- 2 ostatnie dni skape plamienie, cykle nieregularne i to bardzo- ostatnia miesiaczke dostala w 46dc. 2 dni po okresie zaczely sie bole podbrzusza i chwilami klucie z lewej strony,bol podbrzusza utrzymuje sie. Co moze byc tego powodem? Dodam,ze staraja sie o maluszka juz dosc dlugo, ale niestety bez efektu :( Mowi,ze bol pojawia sie i znika, tak kilka razy w przeciagu dnia- identyczne bole jak przed okresem lub w trakcie jego trwania. Czy jest mozliwe zajscie w ciaze 1 dzien po okresie? Ja mysle,ze jest to niemozliwe, ale nie znam sie na tym- dlatego bedzie mi milo gdy wypowiedza sie bardziej doswiadczone dziewczyny ode mnie🙈 Poradzcie cos prosze. Z gory dziekuje!
 
reklama
Witam, nie chce zle wrozyc ale 3 lata temu mialam tak samo. W polowie cyklu dostawalam boli takich jak przy okresie. Po usg wykazalo, ze na obu jajnikach mam cysty. To one powodowaly te bole. Dodam tylko, ze lekarz uparcie twierdzil, ze pewnie jestem w ciazy dopoki nie zrobilam u niego testu ciazowego. Pozdrawiam
 
Nie jest ,tym bardziej przy takich cyklach, pewnie masz policystyczne ,co bardzo utrudnia zajście, musisz znaleźć gina ,który zrobi z tym porządek, boinaczsj marne szanse
 
Witam, nie chce zle wrozyc ale 3 lata temu mialam tak samo. W polowie cyklu dostawalam boli takich jak przy okresie. Po usg wykazalo, ze na obu jajnikach mam cysty. To one powodowaly te bole. Dodam tylko, ze lekarz uparcie twierdzil, ze pewnie jestem w ciazy dopoki nie zrobilam u niego testu ciazowego. Pozdrawiam
A czy te bole trwaly caly czas? Utrzymywaly sie? Bo z tego co mowi, to bol pojawil sie 2 dni po okresie, wczoraj miala silne klucie lewej strony,jakby jajnik, a dzis juz ma mniejszy- czasem odczowa,ale nie dokucza jej.
Mowi,ze jak byla w PL to miala USG i nic nie znalazla lekarka 🤔 pierwszy raz tak ma,dotychczas po okresie nie miala boli. Ja odrazu jej powiedzialam,ze w ciazy napewno nie jest- okres skonczyl sie 4 lipca, a wspolzyla z partnerem 5 i 8(czyli dzis) wiec nawet gdyby zdarzyl sie cud, to na objawy za wczesnie. Jest ona dla mnie jak siostra i nie potrafie jej nic doradzic, a z tutejszymi lekarzami jest bardzo ciezko🙈
 
Nie jest ,tym bardziej przy takich cyklach, pewnie masz policystyczne ,co bardzo utrudnia zajście, musisz znaleźć gina ,który zrobi z tym porządek, boinaczsj marne szanse
Dziekuje,to nie chodzi o mnie, a o moja przyjaciolke. O lekarza tu ciezko niestety :( Jakis czas temu byla w PL i robila USG lekarz nic nie znalazl, wszystko w porzadku. Przez nieregularne cykle nie wie kiedy ma owulacje stad utrudnienia z zajsciem w ciaze. Wyniki wszystkie ma super,tak lekarz powiedzial w PL i przeciwskazan do ciazy nie widzi. A taki bol ma pierwszy raz🤔Szukamy przyczyny,zeby miala jakis argument do otrzymania skierowania do ginekologa- ale tutejsi lekarze sa ciezcy pod tym wzgledem.
 
W innym forum dziewczyna miala taki bol i okazało sie ze ma owulke 9 dnia cyklu moze twoja koleżanka tez teraz ma . Dobrze by bylo jak by zrobila testy owulacyjne moze akurat to by bylo to . Zapytaj sie ja jaki ma sluz
 
Moje bole z poczatku trwaly dosc krotko, z czasem jak cysty rosly bole trwaly nawet 2-3 dni i byl taki specyficzny, w dole brzucha. Pomagaly tylko silne leki przeciwbolowe. W zeszlhm tygodniu podejrzewalam u siebie problemy z lewa nerka, klucia w okolicy nerki. Okazalo sie ze cysta na lewym jajniku powrocila. Ja na miejscu kolezanki umowilabym sie jak najszybciej na usg. U mnie skonczylo sie operacja (9 cm z prawej i 5cm z lewej)
 
W innym forum dziewczyna miala taki bol i okazało sie ze ma owulke 9 dnia cyklu moze twoja koleżanka tez teraz ma . Dobrze by bylo jak by zrobila testy owulacyjne moze akurat to by bylo to . Zapytaj sie ja jaki ma sluz
Jest taka mozliwosc zaraz po okresie przy nieregularnych cyklach? Pamietasz moze tytul tego forum? Chetnie bysmy poczytaly :) Jestem z nia caly czas, mowi,ze bialo mleczny miala wczoraj i czasem ciagnacy sie 🙈 a dzis przezroczysty i ciagnacy. Szyjke wyczowa i jest otwarta🤔 czytalysmy gdzies,ze po okresie szyjka powinna byc nisko i zamknieta to prawda?
 
W innym forum dziewczyna miala taki bol i okazało sie ze ma owulke 9 dnia cyklu moze twoja koleżanka tez teraz ma . Dobrze by bylo jak by zrobila testy owulacyjne moze akurat to by bylo to . Zapytaj sie ja jaki ma sluz
Jesli zrobi takie testy jutro to wykarze jek,czy jest owulacja? Nigdy tego nie robila i nie wie czy bedzie potrafila je wykonac 🙈
 
reklama
Moje bole z poczatku trwaly dosc krotko, z czasem jak cysty rosly bole trwaly nawet 2-3 dni i byl taki specyficzny, w dole brzucha. Pomagaly tylko silne leki przeciwbolowe. W zeszlhm tygodniu podejrzewalam u siebie problemy z lewa nerka, klucia w okolicy nerki. Okazalo sie ze cysta na lewym jajniku powrocila. Ja na miejscu kolezanki umowilabym sie jak najszybciej na usg. U mnie skonczylo sie operacja (9 cm z prawej i 5cm z lewej)
To ona nie ma tal silnych boli,zeby leki brac. Odczowa pobolewanie jak przy @ ale bol jest do wytrzymania.
Miala USG nie dawno robione w PL i bylo wszystko w porzadku,lekarz nie widzial nic niepokojacego. Wyniki wszystkie w normie🤔
 
Do góry