reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

mój kręgosłup strajkuje bolą mnie biodra krzyż i nieraz nie mogę się ruszyć chyba od nadmiaru leżenia nie wiem jak się układać
 
reklama
Mnie boli najmniej jak siedzę ???...co w sumie jest dziwne, bo zawsze mnie uczyli, że siedzenie jest fatalne dla kręgosłupa. Przy leżeniu, staniu i schylaniu się (aby np. założyć buty) to czasem chce mi się wyć...
 
Wystraszylam sie wczoraj wieczorem bo nagle mnie zaczal bolec kregoslup(chyba) tak jakos dziwnie bo prawej stronie i wogole brzuch jakis byl twardy,nawet wzielam 2 no-spy. Nawet sie zastanawialam czy nie jechac do szpitala. Do tego krecilo mi sie w glowie ale moze to od kompa. Dzis chyba juz mi lepiej,wiec chyba poczekam do piatku(wizyta u gina) Widze ze Was tez bola plecki i dretwieja konczyny wiec to chyba normalka i nie musze sie bac.
 
Ja leżąc na plecach czuję, że mam kręgosłup. Zdarza się, że muszę korzystać z pomocy męża przy obrocie na bok...
Same "przyjemności" ;)
 
ja tu wcisne moje bóle żeberek
to tez kości a rozpycha mi je malutka niesamowiciw
aaaałłłłłłłłłłłłłłłłłł
 
reklama
nic nie mów kasuila ja ostatnio dostałam tak dotkliwego kopa na wątrobę że usiadłam bo mnie zatkało
a masaż żeber mam codziennie
 
Do góry